W sobotę 19 września w nowosolskim kanale portowym odbyły się regaty kajakowe. Zawody uroczyście otworzył prezydent Nowej Soli Jacek Milewski. Do współzawodnictwa przystąpiło 116 zawodników w najmłodszych kategoriach wiekowych.

W klasyfikacji drużynowej bezapelacyjnie zwyciężyła grupa Zrywu Wolsztyn (336 pkt), na drugim miejscu uplasowali się nasi zawodnicy z KKS Nowa Sól (179 pkt), a na trzecim Admira Gorzów (117 pkt). Pozostałe miejsca zajęli: G’Power Gorzów (95 pkt), AZS-AWF Gorzów (77 pkt) oraz Viking Małomice (53 pkt).
Największe sukcesy naszych zawodników to:
C1-500m, Młodzików 2006 – Rafał Poklepa – złoty medal
K1-500m, Juniorek Młodszych – Oryszewska Daria – złoty medal; Kałużna Aleksandra – srebrny medal
B1-200m, Dzieci-Chłopców 2011 – Nowicki Wiktor – złoty medal; Czernik Jakub – brązowy medal
B1-200m, Dzieci Dziewcząt 2009-10 – Stachurska Maja- srebrny medal; Banasiak Zuzanna – brązowy medal
B1-200m, Dzieci Dziewcząt 2011– Kołpaczek Gabrysia – złoty medal
C1-500m, Juniorów Młodszych – Sajdak Damian – złoty; Karliński Sebastian – srebrny; Siemasz Kuba – brązowy medal
K2-500m, Juniorek Młodszych – Oryszewska Daria, Kałużna Aleksandra – złoty medal
K1-500m, Młodziczek 2006 – Kraszewska Martyna – srebrny medal;
C1-200m, Dzieci – dziewczęta – Turczyk Amelia – złoty medal;
C2-500, Dzieci-Chłopców – Cichocki Maciej, Żyłka dominik – srebrny medal, Falbagowski Maciej, Karabut Dmytro – brązowy medal;
C2-500m, Juniorów – Sajdak Damian, Poklepa Rafał – złoty; Karliński Sebastian, Siemasz Kuba – srebrny medal;