W środę 1 sierpnia o godzinie 17.00, przed Pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę, odbędzie się złożenie kwiatów z okazji 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W najbliższych dniach możemy spodziewać się w powiecie nowosolskim bardzo wysokich temperatur a także burz, burz z gradem oraz silnych porywów wiatru. Miejscami możliwy grad.

W najbliższy czwartek o godzinie 18.00 powitamy w Nowej Soli uczestników Flisu Odrzańskiego 2018. Tegoroczny spływ ma szczególny wymiar. Rok 2018 to 100-lecie Niepodległości Polski, 100-lecie Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Samorządowego Roku Rzeki Odry 2018.

W roku szkolnym 2018/19 mieszkańcy Gminy Nowa Sól – Miasto mogą starać się o uzyskanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów i słuchaczy kolegiów w formie stypendium szkolnego.

 

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Międzygminnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SUBBUS Sp. z o.o. w Nowej Soli.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następujących urządzeń i oprogramowania:
zestawy komputerowe z systemem operacyjnym i oprogramowaniem biurowym - 9 szt., serwer z systemem operacyjnym - 1 szt., przełącznik sieciowy - 1 szt., drukarki laserowe A-4 - 9 szt., zasilacz UPS do szafy rackowej - 1 szt.

Ogłoszenie o zamówieniu.

SIWZ wraz z załącznikami nr 1-4.