Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystości obchodów 73 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, która odbędzie się  8 maja (wtorek) o godz. 12.00 przy pomniku Bohaterom Walk o Polskę na Placu Powstańców Śląskich i Wielkopolskich.

Zostajecie w Nowej Soli podczas weekendu majowego? Świetnie! Wybierzcie sobie atrakcje, które przygotowały nowosolskie ośrodki kultury i sportu. Do zobaczenia!

Po raz siódmy mieszkańcy Nowej Soli   będą mogli otrzymać biało-czerwoną flagę – w sobotę 28 kwietnia o godzinie 10.00 na rogu Placu Wyzwolenia/Zjednoczenia (obok banku) oraz na Wojska Polskiego/Przyszłości (w pobliżu Biedronki) radni Rady Miejskiej, harcerze oraz prezydent Wadim Tyszkiewicz będą rozdawać biało-czerwone.

Porozmawiajmy z Prezydentem o Nowej Soli. Zapraszamy do Galerii pod Tekstem na trzecie spotkanie z Wadimem Tyszkiewiczem. W najbliższą środę 25 kwietnia serdecznie zapraszamy do Galerii pod Tekstem na spotkanie z Prezydentem Nowej Soli.

 

Trwa nabór na wolne miejsca w klasach pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019. Po przyjęciu zgłoszeń dzieci klas pierwszych w szkołach podstawowych stan na koniec marca br przedstawia się następująco: