dellW czwartek prezydent Wadim Tyszkiewicz spotkał się z  firmą Sinersio Polska oraz światowym potentatem w branży IT - firmą  Dell. Celem spotkania było nawiązanie współpracy pomiędzy firmami w ramach jednej z największych innowacyjnych inwestycji czyli Parku Technologii i Logistyki Przemysłu INTERIOR w Nowej Soli. Przedstawiciele Della wyrażają zainteresowanie inwestycją i są gotowi rozmawiać nt. możliwości budowy wspólnie z Sinersio informatycznego laboratorium zaawansowanych systemów wirtualizacyjnych. Oprócz tego przedstawiciele Della i Sinersio rozmawiali o nowoczesnych rozwiązaniach opartych na CloudComputing związanych z systemami zarządzania przedsiębiorstwem i archiwizacją, których wartość szacują na kilkanaście milionów złotych.  Będzie to kolejna firma związana z nowosolskim parkiem - 22 października ubiegłego roku,   Hewlett-Packard Polska, Sinersio Polska oraz władze Parku Technologii i Logistyki Przemysłu Interior w Nowej Soli podpisały Umowę o Współpracy na wyposażenie i obsługę laboratorium badawczego.

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…