missJustyna Rajczyk z Nowej Soli i Justyna Kaczmarek z Gorzowa Wielkopolskiego wystąpiły w półfinałowej gali Miss Polonia 2011, która odbyła się w sobotę w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Niestety tylko jedna z nich mogła wejść do finału konkursu. Finalistką Miss Polonia 2011 została Nowosolanka Justyna Rajczyk - gratulujemy! Obie Justynki zaszczycą nas swoją obecnością podczas finału konkursu Miss Świata Parowozów Wolsztyn 2011, który odbędzie się 13 sierpnia w Wolsztynie na placu przy Parowozowni.

 

W sobotni wieczór grono jurorów wybrało 16 finalistek Miss Polonia 2011. Do grupy wybranych półfinalistek dołączą reprezentantki Polonii wybrane podczas eliminacji organizowanych w ramach konkursu Miss Polonia.

Poniżej prezentujemy grupę kandydatek, które wystąpią w finale Miss Polonia 2011:

- Benita Poniatowska

- Aleksandra Cielemęcka

- Mariola Rysik

- Sylwia Toczyńska

- Anna Krupa

- Beata Stelmaszczyk

- Dominika Kubacka

- Marcelina Firszt

- Marcela Chmielowska

- Agnieszka Śleziak

- Marcelina Zawadzka

- Magdalena Myczewska

- Katarzyna Grynfelder

- Justyna Grochala

- Justyna Rajczyk

- Anna Szczygielska

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o koronę Miss Polonia.

Organizatorem Miss Polonia Województwa Lubuskiego jest Artur Skorupinski – dyrektor konkursu Miss Świata Parowozów w Wolsztynie.

Organizatorem półfinałowej gali konkursu Miss Polonia 2011 była Agencja Reklamowa ADMIS. Finał konkursu odbędzie się w grudniu w Łodzi, a bezpośrednią transmisję zapewni TVP2.

Zobacz także

Miasto planuje przebudowę skrzyżowania

Trwają rozbiórki pawilonów na skrzyżowaniu Kościuszki/Waryńskiego/Wojska Polskiego. W najbliższych tygodniach ma zostać ogłoszony przetarg na jego przebudowę, po której skrzyżowanie to bedzie bardziej przyjazne dla kierowców. W ramach tej inwestycji zajdą znaczące zmiany:

Więcej…

Konkurs ofert na świadczenie usług opiekuńczych

Ogłaszamy otwarty konkurs ofert na powierzenie zadań Gminy Nowa Sól – Miasto organizacjom pozarządowym - świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób wymagających pomocy od poniedziałku do piątku oraz soboty, niedziele i święta, osobom, które ze względu na stan zdrowia takiej opieki wymagają na terenie Gminy Nowa Sól - Miasto w okresie od 01.12.2019 r. do 31.12.2019 r.”

Więcej…

Sesja Rady Miejskiej

13 listopada 2019 r. o godzinie  19.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli odbędzie się sesja Rady Miejskiej

Więcej…