herb_nowa_solPrezydent Nowej Soli zaprasza do konsultacji projektu Strategii Rozwoju Nowej Soli – Miasta na lata 2012-2022. Projekt dokumentu został podzielony na trzy części, każda z nich podlega konsultacji.

 

Część I – Diagnoza społeczno-gospodarcza, zawiera wyniki przeprowadzonych badań i analiz dotyczących stanu rozwoju Miasta.

Część II – Analiza SWOT, misja, wizja, cele i zadania strategiczne, zawiera wyniki przeprowadzonej analizy SWOT oraz propozycję misji samorządu, wizji rozwoju oraz celów i zadań strategicznych. Zapisy w tej części są wynikiem prac Komitetu Społecznego ds. strategii rozwoju obradującego podczas organizowanych warsztatów strategicznych.

 

 

Część III – Wdrażanie, monitoring i ewaluacja, zawiera opis procedur planowania i zarządzania strategicznego, które będą wykorzystywane na potrzeby realizacji Strategii.

 

 

Celem konsultacji jest poznanie uwag i opinii społeczności lokalnej naszego Miasta na temat zaproponowanych przez wykonawcę opracowania Strategii zapisów dokumentu.

Konsultacje będą trwały do 26 grudnia 2011 r. Projekt dokumentu w wersji Word dostępny jest tutaj oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli w pokoju nr 217-218

Formularz konsultacji można pobrać w załączniku niżej i wysłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

Wielkanoc z WTZ

Warsztaty Terapii Zajęciowej jak co roku zaprosiły swoich przyjaciół na śniadanie wielkanocne. Wśród tego szacownego grona, kolejny już raz znalazł się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Będą opryski przeciwko kleszczom

W najbliższych dniach powinny rozpocząć się opryski przeciw kleszczom. Obejmą one tereny nadodrzańskie.

Więcej…

Egzamin ósmoklasisty rozpoczęty

W sześciu nowosolskich miejskich podstawówkach rozpoczął się w poniedziałek 15 kwietnia egzamin klas ósmych. Pisze go 328 uczniów.

Więcej…