herb_nowa_solPrezydent Nowej Soli zaprasza do konsultacji projektu Strategii Rozwoju Nowej Soli – Miasta na lata 2012-2022. Projekt dokumentu został podzielony na trzy części, każda z nich podlega konsultacji.

 

Część I – Diagnoza społeczno-gospodarcza, zawiera wyniki przeprowadzonych badań i analiz dotyczących stanu rozwoju Miasta.

Część II – Analiza SWOT, misja, wizja, cele i zadania strategiczne, zawiera wyniki przeprowadzonej analizy SWOT oraz propozycję misji samorządu, wizji rozwoju oraz celów i zadań strategicznych. Zapisy w tej części są wynikiem prac Komitetu Społecznego ds. strategii rozwoju obradującego podczas organizowanych warsztatów strategicznych.

 

 

Część III – Wdrażanie, monitoring i ewaluacja, zawiera opis procedur planowania i zarządzania strategicznego, które będą wykorzystywane na potrzeby realizacji Strategii.

 

 

Celem konsultacji jest poznanie uwag i opinii społeczności lokalnej naszego Miasta na temat zaproponowanych przez wykonawcę opracowania Strategii zapisów dokumentu.

Konsultacje będą trwały do 26 grudnia 2011 r. Projekt dokumentu w wersji Word dostępny jest tutaj oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli w pokoju nr 217-218

Formularz konsultacji można pobrać w załączniku niżej i wysłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…