grebowiczKrystyna Grębowicz, właścicielka nowosolskiej Piekarni Grębowicz - odebrała dziś z rąk prezydenta Wadima Tyszkiewicza certyfikat własności krasnala Solusia oraz jego miniaturową statuetkę. Pani Krystyna wygrała aukcję Allegro (ostateczna kwota to 660 złotych), gdzie licytowany był nasz Soluś. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w akcji WOŚP a te pieniądze trafią do chorych dzieci - powiedziała K. Grębowicz. 

Podczas XX Finału WOŚP zebrano w powiecie nowowosolskim blisko 100 tys. złotych. Jak mówi szef jednego ze sztabów nowosolskich (LO) Marcin Mielnik - to kolejny rekord. Mieszkańcy powiatu nowosolskiego są z roku na rok coraz bardziej hojni.

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…