orkiestra-sesjaPrzewodniczący Rady Miejskiej Piotr Szyszko i prezydent Wadim Tyszkiewicz wręczyli podczas ostaniej sesji RM dyplomy uznania dla koordynatorów sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowej Soli: Renaty Sawickiej – Dydko oraz Marcina Mielnika. Składamy podziękowania i wyrazy wdzięczności za zaangażowanie podczas XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w 8 stycznia 2012. Do wyrazów uznania dołączamy życzenia powodzenia w podejmowaniu działań na rzecz mieszkańców Miasta, a także pomyślności w życiu osobistym – czytamy w dyplomie.

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…