logo-tato-net-plansza-pomaranczowaZapraszamy na Warsztaty „Bliżej", które mają na celu  przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość. 

Dzięki tym warsztatom:

 

- przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na dzieci

- lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania

- nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie

- zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować

- uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem

- poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania

Program opiera się na badaniach socjologicznych dr Kena Canfielda. W czasie wartsztatów będzie możliwość zapopatrzenia się w publikacje dla ojców po cenach promocyjnych. 

 14 kwietnia, od 9.00 do 17.00  Miejsce warsztatów: sala Prywatnej Szkoły Katolickiej ul. Muzealna 40 Nowa Sól

 Warsztaty są dofinansowane!

Opłata tylko techniczna, 20 zł za wydruk materiałów szkoleniowych oraz przerwy kawowe dla uczestników!

Zgłoszenia:

Grzegorz Blaut, tel. 601 289 466 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o inicjatywie na stronie www.tato.net

Zobacz także

Terminus dla Tomografu

Sztuka dla zdrowia i życia! Nowosolski TERMINUS gra w sobotę 25 maja jeden z weselszych spektakli, a wpływy z biletów przekaże na tomograf dla szpitala w Nowej Soli.

Więcej…

Nowosolskie Sinersio podpisało umowę o wartości 4,3 mln zł

W siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowy Instytut Badawczy została podpisana umowa, na mocy której nowosolska firma która swoją siedzibę ma w Interiorze - Sinersio Polska dostarczy usługi kolokacyjne na potrzeby budowy węzłów sieci w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna” (OSE).

Więcej…

Półmaraton Solan

Nowosolski MOSiR informuje, że w sobotę 25 maja 2019 r., organizuje bieg uliczny Półmaraton Solan. Od godziny 15.00 do 20.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Więcej…