Blisko 400 sztuk czapek, kamizelek odblaskowych, worków na wf i planów lekcji opatrzonych logo "miasto na fali" trafi do pierwszoklasistów z nowosolskich szkół podstawowych.

Taki "pakiet startowy" jak co roku przekazuje Urząd Miasta dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Rodzice małych uczniów powinni czuć się spokojnie wiedząc, że ich dzieci będą bezpieczne podczas zabaw oraz wyjść poza teren szkoły - cieszymy się, że możemy przyłączyć się do bezpieczeństwa dzieci na drodze. Prezenty dla pierwszoklasistów to także sposób na identyfikację z Nową Solą - miastem w którym żyją, bawią się i uczą. Na zdj. dyr. SP 6 Artur Mielczarek odbiera w wydziale integracji europejskiej i promocji UM pakiet przeznaczony dla pierwszoklasistów z szóstki.

Zobacz także

99 rocznica zakończenia Powstania Wielkopolskiego

W piątkowe południe przed pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę odbyły się uroczystości 99 rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego.

Więcej…

Rekrutacja dzieci do miejskich przedszkoli publicznych

1 marca rozpoczynają się zapisy dzieci do nowosolskich publicznych przedszkoli. O miejsca w przedszkolu mogą starać się rodzice dzieci 3-,4-,5- i 6-letnich. 

Więcej…

Rocznica Powstania Wielkopolskiego

Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Szyszko serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w uroczystości obchodów 99 rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego, która odbędzie się 16 lutego br. (piątek) o godz. 12.00 przy Pomniku Bohaterom Walk o Polskę w Nowej Soli.

Więcej…