Blisko 400 sztuk czapek, kamizelek odblaskowych, worków na wf i planów lekcji opatrzonych logo "miasto na fali" trafi do pierwszoklasistów z nowosolskich szkół podstawowych.

Taki "pakiet startowy" jak co roku przekazuje Urząd Miasta dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Rodzice małych uczniów powinni czuć się spokojnie wiedząc, że ich dzieci będą bezpieczne podczas zabaw oraz wyjść poza teren szkoły - cieszymy się, że możemy przyłączyć się do bezpieczeństwa dzieci na drodze. Prezenty dla pierwszoklasistów to także sposób na identyfikację z Nową Solą - miastem w którym żyją, bawią się i uczą. Na zdj. dyr. SP 6 Artur Mielczarek odbiera w wydziale integracji europejskiej i promocji UM pakiet przeznaczony dla pierwszoklasistów z szóstki.

Zobacz także

Informacja o przewonieniu paliwa gazowego

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w dniach 23-30 października 2017 r. na terenie miasta Nowa Sól przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego.

Więcej…

Działania Straży Miejskiej przed 1 listopada

Przed 1 listopada funkcjonariusze nowosolskiej Straży Miejskiej rozpoczęli wzmożone patrole w rejonie miejskich cmentarzy, w trakcie których informują osoby porządkujące groby najbliższych o zasadach bezpieczeństwa   w okresie Wszystkich Świętych.

Więcej…

Park Interior odnosi sukcesy

W ostatnim konkursie "Bon na innowacje" wybranych zostało 12 firm, które wspólnie z Interiorem opracują innowacje warte ponad 1,7 mln zł brutto.

Więcej…