Blisko 400 sztuk czapek, kamizelek odblaskowych, worków na wf i planów lekcji opatrzonych logo "miasto na fali" trafi do pierwszoklasistów z nowosolskich szkół podstawowych.

Taki "pakiet startowy" jak co roku przekazuje Urząd Miasta dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Rodzice małych uczniów powinni czuć się spokojnie wiedząc, że ich dzieci będą bezpieczne podczas zabaw oraz wyjść poza teren szkoły - cieszymy się, że możemy przyłączyć się do bezpieczeństwa dzieci na drodze. Prezenty dla pierwszoklasistów to także sposób na identyfikację z Nową Solą - miastem w którym żyją, bawią się i uczą. Na zdj. dyr. SP 6 Artur Mielczarek odbiera w wydziale integracji europejskiej i promocji UM pakiet przeznaczony dla pierwszoklasistów z szóstki.

Zobacz także

Jubileusze pracy

Strażnicy Miejscy: Rafał Mrowiński oraz Tomasz Ruszczak obchodzą jubileusze pracy. Z tej okazji prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panom za ich dotychczasową pracę, życząc jednocześnie powodzenia w życiu prywatnym oraz dalszej pracy zawodowej.

Więcej…

Rozkład jazdy SubBus

Rozkład jazdy autobusów międzygminnej komunikacji. Rozkład obowiązuje od 1 lipca 2018r.

Więcej…

Uwaga kierowcy

Od poniedziałku 11 czerwca została zmieniona istniejąca tymczasowa organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulic "Grota" Roweckiego i  Zjednoczenia.

Więcej…