Blisko 400 sztuk czapek, kamizelek odblaskowych, worków na wf i planów lekcji opatrzonych logo "miasto na fali" trafi do pierwszoklasistów z nowosolskich szkół podstawowych.

Taki "pakiet startowy" jak co roku przekazuje Urząd Miasta dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Rodzice małych uczniów powinni czuć się spokojnie wiedząc, że ich dzieci będą bezpieczne podczas zabaw oraz wyjść poza teren szkoły - cieszymy się, że możemy przyłączyć się do bezpieczeństwa dzieci na drodze. Prezenty dla pierwszoklasistów to także sposób na identyfikację z Nową Solą - miastem w którym żyją, bawią się i uczą. Na zdj. dyr. SP 6 Artur Mielczarek odbiera w wydziale integracji europejskiej i promocji UM pakiet przeznaczony dla pierwszoklasistów z szóstki.

Zobacz także

Zapraszamy na Miejską Wigilię

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas - to jedna z takich chwil, kiedy dobrze być razem, poczuć klimat nadchodzących świąt, zaśpiewać kolędę i zatrzymać się w codziennym pędzie.

Więcej…

Marszałek Polak spotyka się z samorządowcami

Najważniejsze zagadnienia dotyczące gmin powiatów wschowskiego i nowosolskiego były przedmiotem spotkania ich włodarzy z zarządem województwa lubuskiego z marszałek Elżbietą Anną Polak na czele.

Więcej…

Nowosolskie kartki świąteczne

Nie macie Państwo jeszcze kartek świątecznych? Bardzo dobrze!

Więcej…