Blisko 400 sztuk czapek, kamizelek odblaskowych, worków na wf i planów lekcji opatrzonych logo "miasto na fali" trafi do pierwszoklasistów z nowosolskich szkół podstawowych.

Taki "pakiet startowy" jak co roku przekazuje Urząd Miasta dzieciom, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Rodzice małych uczniów powinni czuć się spokojnie wiedząc, że ich dzieci będą bezpieczne podczas zabaw oraz wyjść poza teren szkoły - cieszymy się, że możemy przyłączyć się do bezpieczeństwa dzieci na drodze. Prezenty dla pierwszoklasistów to także sposób na identyfikację z Nową Solą - miastem w którym żyją, bawią się i uczą. Na zdj. dyr. SP 6 Artur Mielczarek odbiera w wydziale integracji europejskiej i promocji UM pakiet przeznaczony dla pierwszoklasistów z szóstki.

Zobacz także

Jubileusz pracy dyrektor SP 2

Iwona Gazińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Soli obchodzi jubileusz pracy.

Więcej…

Nie daj się oszukać - nowosolski MOPS informuje

Jak odróżnić pracownika z ośrodka pomocy społecznej od osoby jedynie podającej się za takiego pracownika. Oto, na co trzeba zwrócić uwagę.

Więcej…

Obwieszczenie w sprawie budowy wałów przeciwpowodziowych

Obwieszczenie ws. Kontraktu 1B.6 - Ochrona przeciwpowodziowa miasta Nowa Sól i obszarów poniżej miasta Krosno Odrzańskie.

Więcej…