Pani Iwona Gazińska, dotychczasowa dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi oraz pan Bogusław Greń, dotychczasowy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli od 1 września przestają pełnić funkcje dyrektorskie.

W związku z reformą szkolnictwa zaszły zmiany w stanowiskach kierowniczych placówek. Po połączeniu SP2 z Gimnazjum nr 2, dyrektorem nowej szkoły zostanie pani Marta Czerniawska. Po połączeniu Gimnazjum nr 1 z SP 1, od 1 września dyrektorem szkoły podstawowej zostanie pan Paweł Juckiewicz. Pani Gazińska oraz pan Greń zostaną wicedyrektorami tych szkół. W środę 30 sierpnia, prezydent Wadim Tyszkiewicz, wiceprezydent Jacek Milewski a także skarbnik miasta Izabela Piasta, podziękowali tym dwóm dyrektorom za ich wieloletnią pracę.Składam Państwu życzenia pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu – napisał w liście do odchodzących z funkcji dyrektorskich prezydent Tyszkiewicz. Pracownicy UM Nowa Sól przyłączają się do życzeń.

Zobacz także

Komitet już pracuje

W poniedziałek 25 września o godzinie 9.00 odbyło się pierwsze spotkanie komitetu obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Więcej…

Uczniowie, zapraszamy was do zabawy!

Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Więcej…

Ważna informacja PSZOK

Informujemy, że 31 października i 10 listopada 2017 roku, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) będzie czynne do godziny 16.00. 2 listopada, 22 grudnia, 23 grudnia 2017 roku PSZOK będzie nieczynny.

Więcej…