Pani Iwona Gazińska, dotychczasowa dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi oraz pan Bogusław Greń, dotychczasowy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli od 1 września przestają pełnić funkcje dyrektorskie.

W związku z reformą szkolnictwa zaszły zmiany w stanowiskach kierowniczych placówek. Po połączeniu SP2 z Gimnazjum nr 2, dyrektorem nowej szkoły zostanie pani Marta Czerniawska. Po połączeniu Gimnazjum nr 1 z SP 1, od 1 września dyrektorem szkoły podstawowej zostanie pan Paweł Juckiewicz. Pani Gazińska oraz pan Greń zostaną wicedyrektorami tych szkół. W środę 30 sierpnia, prezydent Wadim Tyszkiewicz, wiceprezydent Jacek Milewski a także skarbnik miasta Izabela Piasta, podziękowali tym dwóm dyrektorom za ich wieloletnią pracę.Składam Państwu życzenia pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu – napisał w liście do odchodzących z funkcji dyrektorskich prezydent Tyszkiewicz. Pracownicy UM Nowa Sól przyłączają się do życzeń.

Zobacz także

Wyniki wyborów uzupełniających

19 listopada br. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miasta Nowa Sól, w wyniku których nową radną została Monika Zofia Owczarek, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Włodarze średnich lubuskich miast zorganizowali się w jedną drużynę

W nowosolskim Interiorze spotkali się szefowie sześciu lubuskich miast, aby wspólnie zakomunikować swoje potrzeby rozwojowe.

Więcej…

Lekcja obywatelska w urzędzie

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Soli odwiedzili dziś Urząd Miasta.

Więcej…