Pani Iwona Gazińska, dotychczasowa dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi oraz pan Bogusław Greń, dotychczasowy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli od 1 września przestają pełnić funkcje dyrektorskie.

W związku z reformą szkolnictwa zaszły zmiany w stanowiskach kierowniczych placówek. Po połączeniu SP2 z Gimnazjum nr 2, dyrektorem nowej szkoły zostanie pani Marta Czerniawska. Po połączeniu Gimnazjum nr 1 z SP 1, od 1 września dyrektorem szkoły podstawowej zostanie pan Paweł Juckiewicz. Pani Gazińska oraz pan Greń zostaną wicedyrektorami tych szkół. W środę 30 sierpnia, prezydent Wadim Tyszkiewicz, wiceprezydent Jacek Milewski a także skarbnik miasta Izabela Piasta, podziękowali tym dwóm dyrektorom za ich wieloletnią pracę.Składam Państwu życzenia pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu – napisał w liście do odchodzących z funkcji dyrektorskich prezydent Tyszkiewicz. Pracownicy UM Nowa Sól przyłączają się do życzeń.

Zobacz także

Lutowa sesja Rady Miejskiej

22 lutego 2018 r. o godzinie  9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. M.J.Piłsudskiego 12. Odbędzie się sesja Rady Miejskiej.

Więcej…

Święto Solan 2018

Informacja Współorganizatorem w zakresie obsługi gastronomiczno-handlowej i usług rozrywkowo – rekreacyjnych na zasadzie wyłączności imprezy kulturalno-rekreacyjnej pn: „Święto Solan 2018” została firma MAŁA GASTRONOMIA „AL-JÓZ” Józef Śnieżko.

Więcej…

Co Ty dla Nowej Soli, co Nowa Sól dla Ciebie

Porozmawiajmy z Prezydentem o Nowej Soli. Zapraszamy do Galerii pod Tekstem na drugie spotkanie z Wadimem Tyszkiewiczem.

Więcej…