Radni Rady Miasta Nowa Sól podczas sesji, która odbyła się 31 sierpnia, uhonorowali dyplomem Genowefę Czesławę Zawadzką.

„W 37 rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych, wyrażamy uznanie za odwagę i determinację w walce, która na trwałe wpisała się w historię polskiej drogi do wolności oraz dziękujemy za wkład w budowę wolnej, demokratycznej Polski” – czytamy. W imieniu pani Genowefy, z rąk wiceprezydenta Jacka Milewskiego dyplom odebrała pani Danuta Kubicka, przewodnicząca Powiatowej Komisji Koordynacyjnej NSZZ Solidarność w Nowej Soli.

 

Zobacz także

Lutowa sesja Rady Miejskiej

22 lutego 2018 r. o godzinie  9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. M.J.Piłsudskiego 12. Odbędzie się sesja Rady Miejskiej.

Więcej…

Święto Solan 2018

Informacja Współorganizatorem w zakresie obsługi gastronomiczno-handlowej i usług rozrywkowo – rekreacyjnych na zasadzie wyłączności imprezy kulturalno-rekreacyjnej pn: „Święto Solan 2018” została firma MAŁA GASTRONOMIA „AL-JÓZ” Józef Śnieżko.

Więcej…

Co Ty dla Nowej Soli, co Nowa Sól dla Ciebie

Porozmawiajmy z Prezydentem o Nowej Soli. Zapraszamy do Galerii pod Tekstem na drugie spotkanie z Wadimem Tyszkiewiczem.

Więcej…