Radni Rady Miasta Nowa Sól podczas sesji, która odbyła się 31 sierpnia, uhonorowali dyplomem Genowefę Czesławę Zawadzką.

„W 37 rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych, wyrażamy uznanie za odwagę i determinację w walce, która na trwałe wpisała się w historię polskiej drogi do wolności oraz dziękujemy za wkład w budowę wolnej, demokratycznej Polski” – czytamy. W imieniu pani Genowefy, z rąk wiceprezydenta Jacka Milewskiego dyplom odebrała pani Danuta Kubicka, przewodnicząca Powiatowej Komisji Koordynacyjnej NSZZ Solidarność w Nowej Soli.

 

Zobacz także

Komitet już pracuje

W poniedziałek 25 września o godzinie 9.00 odbyło się pierwsze spotkanie komitetu obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Więcej…

Uczniowie, zapraszamy was do zabawy!

Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Więcej…

Ważna informacja PSZOK

Informujemy, że 31 października i 10 listopada 2017 roku, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) będzie czynne do godziny 16.00. 2 listopada, 22 grudnia, 23 grudnia 2017 roku PSZOK będzie nieczynny.

Więcej…