We wtorek 5 września Miasto ogłosiło przetarg na dostawę 64 zestawów klocków edukacyjnych składających się z elementów do budowy robotów w celu nauki podstaw automatyki i robotyki oraz przeprowadzenie szkolenia w zakresie ich obsługi.

Zestawy klocków edukacyjnych przeznaczone będą dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w celu nauki podstaw automatyki i robotyki na warsztatach konstruktorskich w powstającym Parku Fizyki.

Ilości zestawów: zestaw dla początkujących: 30 szt., zestaw dla zaawansowanych: 34 szt. Specyfikacja zestawu dla początkujących m.in.: możliwość budowy minimum 8 robotów różnych kształtów z użyciem co najmniej jednego silnika i jednego czujnika w oparciu o instrukcje budowy obrazkowe lub w języku polskim, min. 200 szt. części. Specyfikacja zestawu dla zaawansowanych m.in.: możliwość budowy min. 8 robotów różnych kształtów z użyciem co najmniej jednego silnika i jednego czujnika w oparciu o instrukcje budowy obrazkowe lub w języku polskim, min. 500 szt. części.

Termin składania ofert: do 13 września 2017 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 9 „Infrastruktura Społeczna”.

Zobacz także

Prezydent Tyszkiewicz z absolutorium za rok 2017

Prezydent Wadim Tyszkiewicz otrzymał dziś od Rady Miejskiej absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2017. Prezydent podziękował radnym za merytoryczną pracę oraz ich zaangażowanie.

Więcej…

Jubileusze pracy

Strażnicy Miejscy: Rafał Mrowiński oraz Tomasz Ruszczak obchodzą jubileusze pracy. Z tej okazji prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panom za ich dotychczasową pracę, życząc jednocześnie powodzenia w życiu prywatnym oraz dalszej pracy zawodowej.

Więcej…

Rozkład jazdy SubBus

Rozkład jazdy autobusów międzygminnej komunikacji. Rozkład obowiązuje od 1 lipca 2018r.

Więcej…