Zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne organizowane dla kobiet w ciąży i planujących ciążę "Ciąża- sprawdź jak rozwija się Twoje dziecko"

(ulotka w załączeniu) przez Klub Mam i Urząd Miejski, Pełnomocnik ds. RPAiN w Nowej Soli. Udział w Warsztatach dla kobiet jest bezpłatny. Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Klubu Mam ul. Parafialna 4 w Nowej Soli.

Pierwsze warsztaty odbędą się 21 września 2017r. o godzinie 17.00 i potrwają 2 godziny, dodatkowo 1 godzina spotkań indywidualnych w przypadku takiej potrzeby psycholog prowadzący warsztaty zostanie godzinę dłużej po zajęciach i będzie udzielał konsultacji.

Na warsztaty należy się uprzednio zapisać pod nr tel. 68/ 459 03 05, ponieważ liczba miejsc na jedno spotkanie jest ograniczona. W przypadku dużej ilości chętnych osób do uczestnictwa w warsztatach, odbędą się kolejne spotkania w następnych terminach, o czym osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie.

ULOTKA

 

Zobacz także

Lutowa sesja Rady Miejskiej

22 lutego 2018 r. o godzinie  9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. M.J.Piłsudskiego 12. Odbędzie się sesja Rady Miejskiej.

Więcej…

Święto Solan 2018

Informacja Współorganizatorem w zakresie obsługi gastronomiczno-handlowej i usług rozrywkowo – rekreacyjnych na zasadzie wyłączności imprezy kulturalno-rekreacyjnej pn: „Święto Solan 2018” została firma MAŁA GASTRONOMIA „AL-JÓZ” Józef Śnieżko.

Więcej…

Co Ty dla Nowej Soli, co Nowa Sól dla Ciebie

Porozmawiajmy z Prezydentem o Nowej Soli. Zapraszamy do Galerii pod Tekstem na drugie spotkanie z Wadimem Tyszkiewiczem.

Więcej…