Zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne organizowane dla kobiet w ciąży i planujących ciążę "Ciąża- sprawdź jak rozwija się Twoje dziecko"

(ulotka w załączeniu) przez Klub Mam i Urząd Miejski, Pełnomocnik ds. RPAiN w Nowej Soli. Udział w Warsztatach dla kobiet jest bezpłatny. Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Klubu Mam ul. Parafialna 4 w Nowej Soli.

Pierwsze warsztaty odbędą się 21 września 2017r. o godzinie 17.00 i potrwają 2 godziny, dodatkowo 1 godzina spotkań indywidualnych w przypadku takiej potrzeby psycholog prowadzący warsztaty zostanie godzinę dłużej po zajęciach i będzie udzielał konsultacji.

Na warsztaty należy się uprzednio zapisać pod nr tel. 68/ 459 03 05, ponieważ liczba miejsc na jedno spotkanie jest ograniczona. W przypadku dużej ilości chętnych osób do uczestnictwa w warsztatach, odbędą się kolejne spotkania w następnych terminach, o czym osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie.

ULOTKA

 

Zobacz także

Prezydent Tyszkiewicz z absolutorium za rok 2017

Prezydent Wadim Tyszkiewicz otrzymał dziś od Rady Miejskiej absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2017. Prezydent podziękował radnym za merytoryczną pracę oraz ich zaangażowanie.

Więcej…

Jubileusze pracy

Strażnicy Miejscy: Rafał Mrowiński oraz Tomasz Ruszczak obchodzą jubileusze pracy. Z tej okazji prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panom za ich dotychczasową pracę, życząc jednocześnie powodzenia w życiu prywatnym oraz dalszej pracy zawodowej.

Więcej…

Rozkład jazdy SubBus

Rozkład jazdy autobusów międzygminnej komunikacji. Rozkład obowiązuje od 1 lipca 2018r.

Więcej…