Zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne organizowane dla kobiet w ciąży i planujących ciążę "Ciąża- sprawdź jak rozwija się Twoje dziecko"

(ulotka w załączeniu) przez Klub Mam i Urząd Miejski, Pełnomocnik ds. RPAiN w Nowej Soli. Udział w Warsztatach dla kobiet jest bezpłatny. Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Klubu Mam ul. Parafialna 4 w Nowej Soli.

Pierwsze warsztaty odbędą się 21 września 2017r. o godzinie 17.00 i potrwają 2 godziny, dodatkowo 1 godzina spotkań indywidualnych w przypadku takiej potrzeby psycholog prowadzący warsztaty zostanie godzinę dłużej po zajęciach i będzie udzielał konsultacji.

Na warsztaty należy się uprzednio zapisać pod nr tel. 68/ 459 03 05, ponieważ liczba miejsc na jedno spotkanie jest ograniczona. W przypadku dużej ilości chętnych osób do uczestnictwa w warsztatach, odbędą się kolejne spotkania w następnych terminach, o czym osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie.

ULOTKA

 

Zobacz także

Komitet już pracuje

W poniedziałek 25 września o godzinie 9.00 odbyło się pierwsze spotkanie komitetu obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Więcej…

Uczniowie, zapraszamy was do zabawy!

Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Więcej…

Ważna informacja PSZOK

Informujemy, że 31 października i 10 listopada 2017 roku, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) będzie czynne do godziny 16.00. 2 listopada, 22 grudnia, 23 grudnia 2017 roku PSZOK będzie nieczynny.

Więcej…