Zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne organizowane dla kobiet w ciąży i planujących ciążę "Ciąża- sprawdź jak rozwija się Twoje dziecko"

(ulotka w załączeniu) przez Klub Mam i Urząd Miejski, Pełnomocnik ds. RPAiN w Nowej Soli. Udział w Warsztatach dla kobiet jest bezpłatny. Warsztaty będą odbywać się w siedzibie Klubu Mam ul. Parafialna 4 w Nowej Soli.

Pierwsze warsztaty odbędą się 21 września 2017r. o godzinie 17.00 i potrwają 2 godziny, dodatkowo 1 godzina spotkań indywidualnych w przypadku takiej potrzeby psycholog prowadzący warsztaty zostanie godzinę dłużej po zajęciach i będzie udzielał konsultacji.

Na warsztaty należy się uprzednio zapisać pod nr tel. 68/ 459 03 05, ponieważ liczba miejsc na jedno spotkanie jest ograniczona. W przypadku dużej ilości chętnych osób do uczestnictwa w warsztatach, odbędą się kolejne spotkania w następnych terminach, o czym osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie.

ULOTKA

 

Zobacz także

Wyniki wyborów uzupełniających

19 listopada br. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miasta Nowa Sól, w wyniku których nową radną została Monika Zofia Owczarek, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Włodarze średnich lubuskich miast zorganizowali się w jedną drużynę

W nowosolskim Interiorze spotkali się szefowie sześciu lubuskich miast, aby wspólnie zakomunikować swoje potrzeby rozwojowe.

Więcej…

Lekcja obywatelska w urzędzie

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowej Soli odwiedzili dziś Urząd Miasta.

Więcej…