Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Dwóm autorom najciekawszych prac rozdamy po jednym pakiecie opasek dla całej klasy "I love Nowa Sól". Będziemy oceniać formę wypowiedzi literackiej oraz ogólną. Kto wie, może wasz slogan spodoba nam się na tyle, że będziemy chcieli go w przyszłości wykorzystać? Napiszcie na szkolnej tablicy pełną wypowiedź za co kochacie Nową Sól, zróbcie zdjęcie i wklejcie pod postem który już jest  na miejskim facebooku.

Wyniki ogłosimy w poniedziałek 2 października na naszym Facebooku oraz w przyszłotygodniowym Tygodniku Krąg.

Zobacz także

Informacja o przewonieniu paliwa gazowego

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w dniach 23-30 października 2017 r. na terenie miasta Nowa Sól przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego.

Więcej…

Działania Straży Miejskiej przed 1 listopada

Przed 1 listopada funkcjonariusze nowosolskiej Straży Miejskiej rozpoczęli wzmożone patrole w rejonie miejskich cmentarzy, w trakcie których informują osoby porządkujące groby najbliższych o zasadach bezpieczeństwa   w okresie Wszystkich Świętych.

Więcej…

Park Interior odnosi sukcesy

W ostatnim konkursie "Bon na innowacje" wybranych zostało 12 firm, które wspólnie z Interiorem opracują innowacje warte ponad 1,7 mln zł brutto.

Więcej…