Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Dwóm autorom najciekawszych prac rozdamy po jednym pakiecie opasek dla całej klasy "I love Nowa Sól". Będziemy oceniać formę wypowiedzi literackiej oraz ogólną. Kto wie, może wasz slogan spodoba nam się na tyle, że będziemy chcieli go w przyszłości wykorzystać? Napiszcie na szkolnej tablicy pełną wypowiedź za co kochacie Nową Sól, zróbcie zdjęcie i wklejcie pod postem który już jest  na miejskim facebooku.

Wyniki ogłosimy w poniedziałek 2 października na naszym Facebooku oraz w przyszłotygodniowym Tygodniku Krąg.

Zobacz także

Przyjdź po biało-czerwoną

Po raz siódmy mieszkańcy Nowej Soli   będą mogli otrzymać biało-czerwoną flagę – w sobotę 28 kwietnia o godzinie 10.00 na rogu Placu Wyzwolenia/Zjednoczenia (obok banku) oraz na Wojska Polskiego/Przyszłości (w pobliżu Biedronki) radni Rady Miejskiej, harcerze oraz prezydent Wadim Tyszkiewicz będą rozdawać biało-czerwone.

Więcej…

Pierwsze bułki trafiły do klientów

Lantmannen Unibake – skandynawski producent pieczywa, obecny w Polsce od początku lat ‘90, który uruchomił na początku tego roku w Nowej Soli swoją największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie piekarnię, rozpoczął sprzedaż pieczywa z nowego zakładu.

Więcej…

Ważny projekt nowosolskiego Interiora

Interior zorganizuje cykl warsztatów dla młodzieży w każdym lubuskim powiecie.

Więcej…