Zapraszamy uczniów wszystkich nowosolskich szkół do wzięcia udziału w naszej facebookowej zabawie: dokończ zdanie napisane na tablicy: "Kocham Nową Sól, bo..."

Dwóm autorom najciekawszych prac rozdamy po jednym pakiecie opasek dla całej klasy "I love Nowa Sól". Będziemy oceniać formę wypowiedzi literackiej oraz ogólną. Kto wie, może wasz slogan spodoba nam się na tyle, że będziemy chcieli go w przyszłości wykorzystać? Napiszcie na szkolnej tablicy pełną wypowiedź za co kochacie Nową Sól, zróbcie zdjęcie i wklejcie pod postem który już jest  na miejskim facebooku.

Wyniki ogłosimy w poniedziałek 2 października na naszym Facebooku oraz w przyszłotygodniowym Tygodniku Krąg.

Zobacz także

Uwaga, będzie silnie wiało

Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu wydało prognozę silnego wiatru i opadów śniegu, które mogą występować od godz. 15.00 w czwartek – 18 stycznia  do wczesnych godzin porannych w piątek – 19 stycznia.

Więcej…

Decyzja prezydenta Tyszkiewicza w sprawie wyborów

W poniedziałek 15 stycznia, prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz ogłosił swoją decyzję w sprawie najbliższych wyborów samorządowych.

Więcej…

Otyń po 73 latach znów miastem

Otyń na nowo jest miastem – 1 stycznia 2018 przywrócono po 73 latach naszym sąsiadom prawa miejskie. Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Otyniu odbyła się w piątek 12 stycznia uroczysta sesja Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Więcej…