Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowej Soli rozpocznie w październiku szczepienia przeciwko grypie na sezon jesienno - zimowy 2017/2018.

500 szczepionek za kwotę 13 tysięcy złotych kupił Urząd Miasta w Nowej Soli. Bezpłatne szczepionki przeznaczone są dla starszych Nowosolan (od 65 roku życia). W piątek 29 września od godz. 7.30 będą wydawane numerki z datą i godziną szczepień, po które należy zgłosić się do Sanepidu przy ulicy Wojska Polskiego. Szczepienia będą odbywały się w dniach: 4 października, 6 października, 9 października Kupony z datą szczepień zostaną wydane tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu osobistego lub legitymacji rencisty.

Zobacz także

Jubileuszowy 10. Solanin Film Festiwal

Solanin Film Festiwal świętuje w tym roku 10 urodziny! Od 22 do 26 sierpnia Nowa Sól, na kilka dni, stanie się offową stolicą Polski.

Więcej…

Zapraszamy do konkursu!

Wydział integracji europejskiej i promocji nowosolskiego Urzędu Miejskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego elementem koniecznym ma być karminowy autobus komunikacji miejskiej SubBus.

Więcej…

Fermata muzykuje w Kudowie-Zdroju

Od 4 do 12 sierpnia  w Kudowie-Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne „Nowa Sól Muzykuje”.

Więcej…