Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowej Soli rozpocznie w październiku szczepienia przeciwko grypie na sezon jesienno - zimowy 2017/2018.

500 szczepionek za kwotę 13 tysięcy złotych kupił Urząd Miasta w Nowej Soli. Bezpłatne szczepionki przeznaczone są dla starszych Nowosolan (od 65 roku życia). W piątek 29 września od godz. 7.30 będą wydawane numerki z datą i godziną szczepień, po które należy zgłosić się do Sanepidu przy ulicy Wojska Polskiego. Szczepienia będą odbywały się w dniach: 4 października, 6 października, 9 października Kupony z datą szczepień zostaną wydane tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu osobistego lub legitymacji rencisty.

Zobacz także

Piękne Solarisy w lipcu na naszych drogach

W poniedziałek 23 kwietnia przedstawiciele gmin Nowosolskiego subObszaru Fukcjonalnego odwiedzili fabrykę firmy Solraris, w której powstają 23 midi autobusy Solaris Urbino 8,9 LE dla naszych gmin.

Więcej…

Przyjdź po biało-czerwoną

Po raz siódmy mieszkańcy Nowej Soli   będą mogli otrzymać biało-czerwoną flagę – w sobotę 28 kwietnia o godzinie 10.00 na rogu Placu Wyzwolenia/Zjednoczenia (obok banku) oraz na Wojska Polskiego/Przyszłości (w pobliżu Biedronki) radni Rady Miejskiej, harcerze oraz prezydent Wadim Tyszkiewicz będą rozdawać biało-czerwone.

Więcej…

Pierwsze bułki trafiły do klientów

Lantmannen Unibake – skandynawski producent pieczywa, obecny w Polsce od początku lat ‘90, który uruchomił na początku tego roku w Nowej Soli swoją największą w Polsce i drugą co do wielkości w Europie piekarnię, rozpoczął sprzedaż pieczywa z nowego zakładu.

Więcej…