Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowej Soli rozpocznie w październiku szczepienia przeciwko grypie na sezon jesienno - zimowy 2017/2018.

500 szczepionek za kwotę 13 tysięcy złotych kupił Urząd Miasta w Nowej Soli. Bezpłatne szczepionki przeznaczone są dla starszych Nowosolan (od 65 roku życia). W piątek 29 września od godz. 7.30 będą wydawane numerki z datą i godziną szczepień, po które należy zgłosić się do Sanepidu przy ulicy Wojska Polskiego. Szczepienia będą odbywały się w dniach: 4 października, 6 października, 9 października Kupony z datą szczepień zostaną wydane tylko i wyłącznie po okazaniu dowodu osobistego lub legitymacji rencisty.

Zobacz także

Informacja o przewonieniu paliwa gazowego

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w dniach 23-30 października 2017 r. na terenie miasta Nowa Sól przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego.

Więcej…

Działania Straży Miejskiej przed 1 listopada

Przed 1 listopada funkcjonariusze nowosolskiej Straży Miejskiej rozpoczęli wzmożone patrole w rejonie miejskich cmentarzy, w trakcie których informują osoby porządkujące groby najbliższych o zasadach bezpieczeństwa   w okresie Wszystkich Świętych.

Więcej…

Park Interior odnosi sukcesy

W ostatnim konkursie "Bon na innowacje" wybranych zostało 12 firm, które wspólnie z Interiorem opracują innowacje warte ponad 1,7 mln zł brutto.

Więcej…