W związku z kolejnym etapem prac podczas przebudowy ulic Towarowej i Zjednoczenia informujemy, że w godzinach popołudniowych 5 października nastąpi całkowite zamknięcie ulicy Towarowej (od wjazdu z Wojska Polskiego w kierunku dworca PKP).

Oznacza to, że na okres kilku tygodni odcinek ulicy Wojska Polskiego od skrzyżowania z Towarową do Grota Roweckiego (ulica gdzie kiedyś była straż pożarna) stanie się odcinkiem DWUKIERUNKOWYM.


Urząd Miejski Nowa Sól informuje także, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu realizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Towarowej i Zjednoczenia w Nowej Soli i wyłączeniem z ruchu samochodowego ul Towarowej, od dnia 4-5 października 2017 r. przystanek komunikacji miejskiej z ul. Towarowej przeniesiony zostanie, na czas prowadzonych prac, na ul. „Grota” Roweckiego na wysokości byłej siedziby Państwowej Straży Pożarnej.

Zobacz także

Jubileuszowy 10. Solanin Film Festiwal

Solanin Film Festiwal świętuje w tym roku 10 urodziny! Od 22 do 26 sierpnia Nowa Sól, na kilka dni, stanie się offową stolicą Polski.

Więcej…

Zapraszamy do konkursu!

Wydział integracji europejskiej i promocji nowosolskiego Urzędu Miejskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego elementem koniecznym ma być karminowy autobus komunikacji miejskiej SubBus.

Więcej…

Fermata muzykuje w Kudowie-Zdroju

Od 4 do 12 sierpnia  w Kudowie-Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne „Nowa Sól Muzykuje”.

Więcej…