Przygotowania do świąt czas zacząć! Właśnie rozpoczęliśmy ozdabiać Miasto pięknymi iluminacjami.

Już za kilka dni Nowa Sól rozbłyśnie świątecznie – we wtorek , tuż przed dniem świętego Mikołaja, nowosolskie ulice będą magiczne. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Nowosolan na naszą tradycyjną miejską Wigilię, która odbędzie się w niedzielę 17 grudnia w godzinach 16.00-18.00 na Placu Wyzwolenia. Przy wspólnym kolędowaniu z artystami z Nowosolskiego Domu Kultury, będziemy częstować naszych Mieszkańców gorącym barszczem oraz pierogami.

na zdjęciach: tak prezentowała się świąteczna iluminacja w naszym mieście w ubiegłym roku.

 

Zobacz także

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…

Jubileusze pracy

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz i wiceprezydent Jacek Milewski, spotkali się z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz jednostek podległych, którzy obchodzą jubileusze pracy.

Więcej…