Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla Jubilatów z Nowej Soli.

W tym celu wszystkie Pary, które chcą otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i są zainteresowane uczestnictwem w uroczystości prosimy o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia 2018 roku. Wobec Par Małżeńskich, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, zostanie wysłane pismo do Wojewody Lubuskiego o wystąpienie z wnioskiem o Nadanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Natomiast Pary, które wyrażą chęć uczestnictwa w uroczystości jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.
 

Zobacz także

Rejestr Dowodów Osobistych - przerwy techniczne

WAŻNE! W piątek 1 marca w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi o wydanie nowego dowodu osobistego, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Więcej…

Kolejne działki uzbrojone

MZGK zakończył pierwszy etap uzbrajania działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne na południu Nowej Soli ,okolice południowej obwodnicy Miasta.

Więcej…

Umowa na nową siedzibę MOPS podpisana

W dawnej Szkole Podstawowej nr 2 będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Więcej…