Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla Jubilatów z Nowej Soli.

W tym celu wszystkie Pary, które chcą otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i są zainteresowane uczestnictwem w uroczystości prosimy o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia 2018 roku. Wobec Par Małżeńskich, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, zostanie wysłane pismo do Wojewody Lubuskiego o wystąpienie z wnioskiem o Nadanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Natomiast Pary, które wyrażą chęć uczestnictwa w uroczystości jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.
 

Zobacz także

Nowosolanki nagrodzone!

Podczas X Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbył się 19 października br. poznaliśmy Liderki Lubuskiego Samorządu - laureatki konkursu Marszałka Województwa Lubuskiego.

Więcej…

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…