Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla Jubilatów z Nowej Soli.

W tym celu wszystkie Pary, które chcą otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i są zainteresowane uczestnictwem w uroczystości prosimy o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia 2018 roku. Wobec Par Małżeńskich, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, zostanie wysłane pismo do Wojewody Lubuskiego o wystąpienie z wnioskiem o Nadanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Natomiast Pary, które wyrażą chęć uczestnictwa w uroczystości jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.
 

Zobacz także

Uwaga, mogą wystąpić utrudnienia

Urząd Miejski Nowa Sól informuje, że w związku z odbywającym się w dniu 26 maja br. Półmaratonem Solan im. Romana Terlikowskiego, w godzinach od 1200 do 1800 mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej.

Więcej…

Naturalnie...nad Odrą!

Zapraszamy na dwudniowe święto pn."Naturalnie nad Odrą". Miejsce: Harcerska Góra w Nowej Soli. Będzie taniec, muzyka, zabawa, śpiew i animacje dla dzieci.

Więcej…

Oświadczenie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli

Po wykorzystaniu wszelkich możliwych narzędzi mobilizujących wykonawcę rozbudowy ulic Towarowej i Zjednoczenia w Nowej Soli, Prezydent Miasta Nowa Sól Wadim Tyszkiewicz, podjął 18 maja br. decyzję o odstąpieniu od umowy z firmą na realizację zadania.

Więcej…