Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla Jubilatów z Nowej Soli.

W tym celu wszystkie Pary, które chcą otrzymać Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i są zainteresowane uczestnictwem w uroczystości prosimy o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65, 68 459 03 52 w nieprzekraczalnym terminie do 29 stycznia 2018 roku. Wobec Par Małżeńskich, które dokonają zgłoszenia w wyżej wymienionym terminie, zostanie wysłane pismo do Wojewody Lubuskiego o wystąpienie z wnioskiem o Nadanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Natomiast Pary, które wyrażą chęć uczestnictwa w uroczystości jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymają zaproszenia.
 

Zobacz także

99 rocznica zakończenia Powstania Wielkopolskiego

W piątkowe południe przed pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę odbyły się uroczystości 99 rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego.

Więcej…

Rekrutacja dzieci do miejskich przedszkoli publicznych

1 marca rozpoczynają się zapisy dzieci do nowosolskich publicznych przedszkoli. O miejsca w przedszkolu mogą starać się rodzice dzieci 3-,4-,5- i 6-letnich. 

Więcej…

Rocznica Powstania Wielkopolskiego

Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Szyszko serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w uroczystości obchodów 99 rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego, która odbędzie się 16 lutego br. (piątek) o godz. 12.00 przy Pomniku Bohaterom Walk o Polskę w Nowej Soli.

Więcej…