Polska Organizacja Turystyczna, zachęca Nową Sól do przyłączenia się w ogólnopolskiej akcji „Weekend za pół ceny”.

Akcja ta z powodzeniem od kilku lat przebiega np. w Poznaniu czy Warszawie, gdzie wiele obiektów kultury, sportu czy w wręcz restauracji i hoteli oferuje swoje usługi za pół ceny.

Organizatorzy zapraszają do współpracymi.in.  hotelarzy, restauratorów, właścicieli wellnes&spa, zarządców i właścicieli teatrów, gestorów wszelkich atrakcji turystycznych i innych przedsiębiorców z całej Polski do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji zniżkowej, którą zna już co czwarty Polak!

Przyłącz się - masz na to czas do 13 lutego. Wiosenny weekend za pół ceny już od 9 do 11 marca!

Główne założenia akcji

Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w wybrany weekend na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Ofertę możesz zarejestrować TUTAJ: https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow

 

Zobacz także

Nowosolanki nagrodzone!

Podczas X Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbył się 19 października br. poznaliśmy Liderki Lubuskiego Samorządu - laureatki konkursu Marszałka Województwa Lubuskiego.

Więcej…

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…