Urząd Miejski zawarł porozumienie z Fundacją Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych, które polega na publikacji darmowego programu do rozliczeń PIT na stronie www.nowasol.pl.

Darmowy program nie tylko jest wsparciem w rozliczeniu PIT – podpowie także jakie organizacje pożytku publicznego działają w Nowej Soli na rzecz naszych mieszkańców, co będzie ułatwieniem przy wypełnianiu deklaracji w rubryce 1%. Zachęcamy naszych mieszkańców do skorzystania z tej formy rozliczenia podatku PIT oraz zostawienia w Nowej Soli 1% na rzecz naszych Mieszkańców.

 

 

 

PIT rozliczysz TUTAJ

Zobacz także

Nowosolanki nagrodzone!

Podczas X Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbył się 19 października br. poznaliśmy Liderki Lubuskiego Samorządu - laureatki konkursu Marszałka Województwa Lubuskiego.

Więcej…

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…