,,Zapytaj w bibliotece...". Zpraszamy na cykl prelekcji poświęconych ubezpieczeniom społecznym. 15 lutego porozmawiamy o kapitale początkowym jako elemencie wysokości naszej emerytury.

Prowadzenie działalności informacyjnej to jeden z elementów naszej codziennej bibliotecznej pracy. Spełniając to zadanie, w ramach akcji ,,Zapytaj w bibliotece...", zapraszamy raz w miesiącu mieszkańców Nowej Soli na prelekcję przygotowaną przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli.
Pierwsza prezentacja odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 17.00 w Galerii pod Tekstem. Tytuł jej brzmi: ,,Kapitał początkowy jako element  wysokości emerytury z systemu zreformowanego". Dowiemy się też, jakie w tej chwili obowiązują zasady przy ustalaniu wysokości kapitału oraz jaką niezbędną dokumentację należy w tej sprawie zebrać.

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

 

Zobacz także

Rejestr Dowodów Osobistych - przerwy techniczne

WAŻNE! W piątek 1 marca w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi o wydanie nowego dowodu osobistego, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Więcej…

Kolejne działki uzbrojone

MZGK zakończył pierwszy etap uzbrajania działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne na południu Nowej Soli ,okolice południowej obwodnicy Miasta.

Więcej…

Umowa na nową siedzibę MOPS podpisana

W dawnej Szkole Podstawowej nr 2 będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Więcej…