,,Zapytaj w bibliotece...". Zpraszamy na cykl prelekcji poświęconych ubezpieczeniom społecznym. 15 lutego porozmawiamy o kapitale początkowym jako elemencie wysokości naszej emerytury.

Prowadzenie działalności informacyjnej to jeden z elementów naszej codziennej bibliotecznej pracy. Spełniając to zadanie, w ramach akcji ,,Zapytaj w bibliotece...", zapraszamy raz w miesiącu mieszkańców Nowej Soli na prelekcję przygotowaną przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowej Soli.
Pierwsza prezentacja odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 17.00 w Galerii pod Tekstem. Tytuł jej brzmi: ,,Kapitał początkowy jako element  wysokości emerytury z systemu zreformowanego". Dowiemy się też, jakie w tej chwili obowiązują zasady przy ustalaniu wysokości kapitału oraz jaką niezbędną dokumentację należy w tej sprawie zebrać.

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.

 

Zobacz także

Jubileuszowy 10. Solanin Film Festiwal

Solanin Film Festiwal świętuje w tym roku 10 urodziny! Od 22 do 26 sierpnia Nowa Sól, na kilka dni, stanie się offową stolicą Polski.

Więcej…

Zapraszamy do konkursu!

Wydział integracji europejskiej i promocji nowosolskiego Urzędu Miejskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego elementem koniecznym ma być karminowy autobus komunikacji miejskiej SubBus.

Więcej…

Fermata muzykuje w Kudowie-Zdroju

Od 4 do 12 sierpnia  w Kudowie-Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne „Nowa Sól Muzykuje”.

Więcej…