Zgodnie z wymaganiami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01), instytucji współfinansującej realizację Projektu ochrony przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry i Wisły,podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:


Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Jednostka Realizująca Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry i Wisły (JRP II OPDOW) w Zielonej Górze udostępniła do wglądu wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM

Załącznik nr 1 wersja angielska

Załącznik nr 2 wersja polska

wersja papierowa dokumentu do wglądu w pokoju nr 208 UM Nowa Sól

 

Zobacz także

Dotacja do remontu zabytkowych kamienic

Komisja ds. renowacji obiektów zabytkowych, w poniedziałek 19 marca rozpatrzyła wszystkie 19 wniosków które wpłynęły o przyznanie dotacji na remonty budynków wpisanych do rejestru zabytków.

Więcej…

Plany zagospodarowania przestrzennego

Zachęcamy Państwa do przejrzenia planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowa Sól. TUTAJ zostaniecie przekierowani do BIPu, gdzie można wybrać obszar Miasta oraz jego plan.

Więcej…

Prezydent Tyszkiewicz w Radiu Zachód

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz był gościem Janusza Życzkowskiego w Radiu Zachód. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy. LINK