Zgodnie z wymaganiami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01), instytucji współfinansującej realizację Projektu ochrony przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry i Wisły,podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:


Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Jednostka Realizująca Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry i Wisły (JRP II OPDOW) w Zielonej Górze udostępniła do wglądu wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM

Załącznik nr 1 wersja angielska

Załącznik nr 2 wersja polska

wersja papierowa dokumentu do wglądu w pokoju nr 208 UM Nowa Sól

 

Zobacz także

Wzór Kokardy Narodowej

W roku jubileuszowym 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zachęcamy Państwa do uczestniczenia w wielu nowosolskich uroczystościach i imprezach, które organizowane są przez różne miejskie środowiska.

Więcej…

Powstanie 50 kilometrów ścieżek rowerowych

Kolej na rower – budowa ścieżek rowerowych w ramach rozwoju transportu ekologicznego na terenie Powiatu Nowosolskiego” to projekt, w ramach którego powstaje 50-km ścieżka rowerowa.

Więcej…

Europejski dzień bez samochodu

Już w najbliższą niedzielę – 23 września br. spotykamy się o godz. 10.30 na placu pod Starostwem Powiatowym. A wszystko z okazji X edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu w Powiecie Nowosolskim „Wsiądź na rower”.

Więcej…