Nowa Sól głosami internautów zdobyła zaszczytny tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Lubuskiego!

W Plebiscycie „Świeć się” Grupy Energa, nasze Miasto w I etapie konkursu zdobyło I miejsce, tym samym zdobywając 10 tys. zł na cele dobroczynne w postaci sprzętu AGD. W II etapie konkursy zajęliśmy 4 miejsce w kraju. Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na Nową Sól, Wasze głosy przyczyniły się do zdobycia wspaniałej nagrody na potrzebujących Nowosolan. Głosowaliśmy na zdjęcia Nowej Soli ustrojonej w świąteczną iluminację. Nasze Miasto wyglądało wprost bajecznie!
7 marca 2018 roku w Parku technologicznym Interior odbyło się symboliczne przekazanie czeku na 10 tys. zł, wśród gości byli przedstawiciele grupy Energa: Michał Walczak, Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Energa Obrót SA, Filip Chojnacki, Specjalista ds. Sprzedaży Energa Obrót SA, prezydent Wadim Tyszkiewicz oraz przedstawiciele instytucji do których sprzęt AGD trafi: Towarzystwa Pomocy Brata Alberta, Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Nowosolskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego klub Odrodzenie oraz Nowosolskiego Stowarzyszenia Ludzi działających na rzecz trzeźwości w Polsce klub Ogniwo. I będzie im dobrze służył....
Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękujemy!

Zobacz także

Prezydent Tyszkiewicz z absolutorium za rok 2017

Prezydent Wadim Tyszkiewicz otrzymał dziś od Rady Miejskiej absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2017. Prezydent podziękował radnym za merytoryczną pracę oraz ich zaangażowanie.

Więcej…

Jubileusze pracy

Strażnicy Miejscy: Rafał Mrowiński oraz Tomasz Ruszczak obchodzą jubileusze pracy. Z tej okazji prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panom za ich dotychczasową pracę, życząc jednocześnie powodzenia w życiu prywatnym oraz dalszej pracy zawodowej.

Więcej…

Rozkład jazdy SubBus

Rozkład jazdy autobusów międzygminnej komunikacji. Rozkład obowiązuje od 1 lipca 2018r.

Więcej…