Nowa Sól głosami internautów zdobyła zaszczytny tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Lubuskiego!

W Plebiscycie „Świeć się” Grupy Energa, nasze Miasto w I etapie konkursu zdobyło I miejsce, tym samym zdobywając 10 tys. zł na cele dobroczynne w postaci sprzętu AGD. W II etapie konkursy zajęliśmy 4 miejsce w kraju. Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na Nową Sól, Wasze głosy przyczyniły się do zdobycia wspaniałej nagrody na potrzebujących Nowosolan. Głosowaliśmy na zdjęcia Nowej Soli ustrojonej w świąteczną iluminację. Nasze Miasto wyglądało wprost bajecznie!
7 marca 2018 roku w Parku technologicznym Interior odbyło się symboliczne przekazanie czeku na 10 tys. zł, wśród gości byli przedstawiciele grupy Energa: Michał Walczak, Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Energa Obrót SA, Filip Chojnacki, Specjalista ds. Sprzedaży Energa Obrót SA, prezydent Wadim Tyszkiewicz oraz przedstawiciele instytucji do których sprzęt AGD trafi: Towarzystwa Pomocy Brata Alberta, Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Nowosolskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego klub Odrodzenie oraz Nowosolskiego Stowarzyszenia Ludzi działających na rzecz trzeźwości w Polsce klub Ogniwo. I będzie im dobrze służył....
Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękujemy!

Zobacz także

Nowosolskie firmy nagrodzone

Portal Nowa Praca oraz Omni Modo nagrodzone, a firma Jost wyróżniona podczas gali Konkurs Biznes Wrażliwy Społecznie - spotkania lubuskich firm, które swoją wrażliwością zarażają innych i które niczym kula śnieżna wywierają wpływ na swoje otoczenie, realizując projekty na rzecz społeczności lokalnej, wykraczając poza zwykłe obowiązki i schematy.

Więcej…

Komunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym

Biuro ds. Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego Nowa Sól informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym autobusy komunikacji miejskiej kursować będą w następujący sposób:

Więcej…

Uwaga, ważna informacja

Informujemy, że w poniedziałek 24 grudnia, Urząd Miejski w Nowej Soli będzie nieczynny.