Nowa Sól głosami internautów zdobyła zaszczytny tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Lubuskiego!

W Plebiscycie „Świeć się” Grupy Energa, nasze Miasto w I etapie konkursu zdobyło I miejsce, tym samym zdobywając 10 tys. zł na cele dobroczynne w postaci sprzętu AGD. W II etapie konkursy zajęliśmy 4 miejsce w kraju. Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na Nową Sól, Wasze głosy przyczyniły się do zdobycia wspaniałej nagrody na potrzebujących Nowosolan. Głosowaliśmy na zdjęcia Nowej Soli ustrojonej w świąteczną iluminację. Nasze Miasto wyglądało wprost bajecznie!
7 marca 2018 roku w Parku technologicznym Interior odbyło się symboliczne przekazanie czeku na 10 tys. zł, wśród gości byli przedstawiciele grupy Energa: Michał Walczak, Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Energa Obrót SA, Filip Chojnacki, Specjalista ds. Sprzedaży Energa Obrót SA, prezydent Wadim Tyszkiewicz oraz przedstawiciele instytucji do których sprzęt AGD trafi: Towarzystwa Pomocy Brata Alberta, Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Nowosolskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego klub Odrodzenie oraz Nowosolskiego Stowarzyszenia Ludzi działających na rzecz trzeźwości w Polsce klub Ogniwo. I będzie im dobrze służył....
Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękujemy!

Zobacz także

Dotacja do remontu zabytkowych kamienic

Komisja ds. renowacji obiektów zabytkowych, w poniedziałek 19 marca rozpatrzyła wszystkie 19 wniosków które wpłynęły o przyznanie dotacji na remonty budynków wpisanych do rejestru zabytków.

Więcej…

Plany zagospodarowania przestrzennego

Zachęcamy Państwa do przejrzenia planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowa Sól. TUTAJ zostaniecie przekierowani do BIPu, gdzie można wybrać obszar Miasta oraz jego plan.

Więcej…

Prezydent Tyszkiewicz w Radiu Zachód

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz był gościem Janusza Życzkowskiego w Radiu Zachód. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy. LINK