Nowa Sól głosami internautów zdobyła zaszczytny tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Lubuskiego!

W Plebiscycie „Świeć się” Grupy Energa, nasze Miasto w I etapie konkursu zdobyło I miejsce, tym samym zdobywając 10 tys. zł na cele dobroczynne w postaci sprzętu AGD. W II etapie konkursy zajęliśmy 4 miejsce w kraju. Dziękujemy wszystkim którzy głosowali na Nową Sól, Wasze głosy przyczyniły się do zdobycia wspaniałej nagrody na potrzebujących Nowosolan. Głosowaliśmy na zdjęcia Nowej Soli ustrojonej w świąteczną iluminację. Nasze Miasto wyglądało wprost bajecznie!
7 marca 2018 roku w Parku technologicznym Interior odbyło się symboliczne przekazanie czeku na 10 tys. zł, wśród gości byli przedstawiciele grupy Energa: Michał Walczak, Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Energa Obrót SA, Filip Chojnacki, Specjalista ds. Sprzedaży Energa Obrót SA, prezydent Wadim Tyszkiewicz oraz przedstawiciele instytucji do których sprzęt AGD trafi: Towarzystwa Pomocy Brata Alberta, Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Nowosolskiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego klub Odrodzenie oraz Nowosolskiego Stowarzyszenia Ludzi działających na rzecz trzeźwości w Polsce klub Ogniwo. I będzie im dobrze służył....
Zrobiliśmy kawał dobrej roboty! Dziękujemy!

Zobacz także

Wzór Kokardy Narodowej

W roku jubileuszowym 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zachęcamy Państwa do uczestniczenia w wielu nowosolskich uroczystościach i imprezach, które organizowane są przez różne miejskie środowiska.

Więcej…

Powstanie 50 kilometrów ścieżek rowerowych

Kolej na rower – budowa ścieżek rowerowych w ramach rozwoju transportu ekologicznego na terenie Powiatu Nowosolskiego” to projekt, w ramach którego powstaje 50-km ścieżka rowerowa.

Więcej…

Europejski dzień bez samochodu

Już w najbliższą niedzielę – 23 września br. spotykamy się o godz. 10.30 na placu pod Starostwem Powiatowym. A wszystko z okazji X edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu w Powiecie Nowosolskim „Wsiądź na rower”.

Więcej…