21 marca 2018 roku o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 „Nitki” w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej 33a odbędzie się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego o Nagrodę Kryształowego Grzebienia „Szalone lata 80”.

Uczniowie szkół zawodowych i technikalnych z Nowej Soli, Gorzowa Wlk., Zielonej Góry, Gubina, Leszna i Głogowa walczyć będą o miano najlepszych w branży fryzjerskiej.
              Nowością tegorocznego konkursu jest czwarta kategoria skierowana do uczniów naszych gimnazjów, którzy spróbują swoich sił w sztuce fryzjerskiej i być może zwiążą swoją przyszłość szkolną i zawodową z fryzjerstwem.

Podczas konkursu odbędzie się akcja zbierania włosów dla osób chorych onkologicznie. Od trzech lat szkoła współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll, której celem jest zbieranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować z nich peruki dla potrzebujących je kobiet po chemioterapii. Zmień swój wygląd i pomóż innym.
Minimalna długość to tylko 25 cm.

 

Zobacz także

Uczniowie szyli Kokardy Narodowe

Z inicjatywy Rady Miejskiej w Nowej Soli w poniedziałek 24 września odbyło się w Urzędzie Miejskim szycie Kokard Narodowych.

Więcej…

Wzór Kokardy Narodowej

W roku jubileuszowym 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zachęcamy Państwa do uczestniczenia w wielu nowosolskich uroczystościach i imprezach, które organizowane są przez różne miejskie środowiska.

Więcej…

Powstanie 50 kilometrów ścieżek rowerowych

Kolej na rower – budowa ścieżek rowerowych w ramach rozwoju transportu ekologicznego na terenie Powiatu Nowosolskiego” to projekt, w ramach którego powstaje 50-km ścieżka rowerowa.

Więcej…