21 marca 2018 roku o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 „Nitki” w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej 33a odbędzie się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego o Nagrodę Kryształowego Grzebienia „Szalone lata 80”.

Uczniowie szkół zawodowych i technikalnych z Nowej Soli, Gorzowa Wlk., Zielonej Góry, Gubina, Leszna i Głogowa walczyć będą o miano najlepszych w branży fryzjerskiej.
              Nowością tegorocznego konkursu jest czwarta kategoria skierowana do uczniów naszych gimnazjów, którzy spróbują swoich sił w sztuce fryzjerskiej i być może zwiążą swoją przyszłość szkolną i zawodową z fryzjerstwem.

Podczas konkursu odbędzie się akcja zbierania włosów dla osób chorych onkologicznie. Od trzech lat szkoła współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll, której celem jest zbieranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować z nich peruki dla potrzebujących je kobiet po chemioterapii. Zmień swój wygląd i pomóż innym.
Minimalna długość to tylko 25 cm.

 

Zobacz także

Wielkanoc z WTZ

Warsztaty Terapii Zajęciowej jak co roku zaprosiły swoich przyjaciół na śniadanie wielkanocne. Wśród tego szacownego grona, kolejny już raz znalazł się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Będą opryski przeciwko kleszczom

W najbliższych dniach powinny rozpocząć się opryski przeciw kleszczom. Obejmą one tereny nadodrzańskie.

Więcej…

Egzamin ósmoklasisty rozpoczęty

W sześciu nowosolskich miejskich podstawówkach rozpoczął się w poniedziałek 15 kwietnia egzamin klas ósmych. Pisze go 328 uczniów.

Więcej…