Zachęcamy Państwa do przejrzenia planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowa Sól. TUTAJ zostaniecie przekierowani do BIPu, gdzie można wybrać obszar Miasta oraz jego plan.

Jesli macie Państwo problem z zagospodarowaniem swojej nieruchomości, a ogranicza go własnie plan - prosimy o poinformowanie UM, a dokładnie wydziału architektury. Uwagi można zgłaszać pod nr telefonu 68 459 0 332 lub końcówka 33,a także drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

Uczniowie szyli Kokardy Narodowe

Z inicjatywy Rady Miejskiej w Nowej Soli w poniedziałek 24 września odbyło się w Urzędzie Miejskim szycie Kokard Narodowych.

Więcej…

Wzór Kokardy Narodowej

W roku jubileuszowym 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zachęcamy Państwa do uczestniczenia w wielu nowosolskich uroczystościach i imprezach, które organizowane są przez różne miejskie środowiska.

Więcej…

Powstanie 50 kilometrów ścieżek rowerowych

Kolej na rower – budowa ścieżek rowerowych w ramach rozwoju transportu ekologicznego na terenie Powiatu Nowosolskiego” to projekt, w ramach którego powstaje 50-km ścieżka rowerowa.

Więcej…