Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że od stycznia br. istnieje możliwość korzystania z Karty Dużej Rodziny w wersji elektronicznej (w formie aplikacji na smartfona).

Dzięki takiej formie wizualizacji Karty:


• rodzic będzie mógł posiadać na swoim smartfonie Karty swoich dzieci oraz małżonka;

• aplikacja umożliwi wyszukiwanie partnerów KDR wg kategorii, lokalizacji, frazy;

• funkcja geolokalizacji pozwoli na wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek
w okolicy przebywania użytkownika aplikacji a użytkownik aplikacji będzie mógł dodawać partnerów KDR do listy „ulubionych”;

• aplikacja pozwoli także na przekazywanie informacji członkom rodzin wielodzietnych zarówno o aktualnych zniżkach i nowych partnerach jak i konieczności złożenia wniosku przed terminem ważności Karty np. w przypadku dzieci przed 18 r.ż.


Po zamówieniu Karty elektronicznej, w przeciągu kilku minut do członka rodziny wielodzietnej zostaną wysłane dane do logowania. Jeżeli zamówienie dotyczyło obu form Karty (tradycyjnej w formie plastikowej karty i formy elektronicznej), członek rodziny wielodzietnej będzie mógł od razu korzystać z aktywnej Karty elektronicznej – także w czasie, w którym Karta tradycyjna będzie w produkcji.


Składanie wniosków oraz udostępnianie druków dla mieszkańców miasta Nowa Sól - pok. nr 112 Urzędu Miejskiego w Nowej Soli (tel. 68 4590323).


Więcej informacji pod adresem internetowym https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/

 

Zobacz także

Jubileuszowy 10. Solanin Film Festiwal

Solanin Film Festiwal świętuje w tym roku 10 urodziny! Od 22 do 26 sierpnia Nowa Sól, na kilka dni, stanie się offową stolicą Polski.

Więcej…

Zapraszamy do konkursu!

Wydział integracji europejskiej i promocji nowosolskiego Urzędu Miejskiego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, którego elementem koniecznym ma być karminowy autobus komunikacji miejskiej SubBus.

Więcej…

Fermata muzykuje w Kudowie-Zdroju

Od 4 do 12 sierpnia  w Kudowie-Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne „Nowa Sól Muzykuje”.

Więcej…