Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że od stycznia br. istnieje możliwość korzystania z Karty Dużej Rodziny w wersji elektronicznej (w formie aplikacji na smartfona).

Dzięki takiej formie wizualizacji Karty:


• rodzic będzie mógł posiadać na swoim smartfonie Karty swoich dzieci oraz małżonka;

• aplikacja umożliwi wyszukiwanie partnerów KDR wg kategorii, lokalizacji, frazy;

• funkcja geolokalizacji pozwoli na wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek
w okolicy przebywania użytkownika aplikacji a użytkownik aplikacji będzie mógł dodawać partnerów KDR do listy „ulubionych”;

• aplikacja pozwoli także na przekazywanie informacji członkom rodzin wielodzietnych zarówno o aktualnych zniżkach i nowych partnerach jak i konieczności złożenia wniosku przed terminem ważności Karty np. w przypadku dzieci przed 18 r.ż.


Po zamówieniu Karty elektronicznej, w przeciągu kilku minut do członka rodziny wielodzietnej zostaną wysłane dane do logowania. Jeżeli zamówienie dotyczyło obu form Karty (tradycyjnej w formie plastikowej karty i formy elektronicznej), członek rodziny wielodzietnej będzie mógł od razu korzystać z aktywnej Karty elektronicznej – także w czasie, w którym Karta tradycyjna będzie w produkcji.


Składanie wniosków oraz udostępnianie druków dla mieszkańców miasta Nowa Sól - pok. nr 112 Urzędu Miejskiego w Nowej Soli (tel. 68 4590323).


Więcej informacji pod adresem internetowym https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/

 

Zobacz także

Uwaga, mogą wystąpić utrudnienia

Urząd Miejski Nowa Sól informuje, że w związku z odbywającym się w dniu 26 maja br. Półmaratonem Solan im. Romana Terlikowskiego, w godzinach od 1200 do 1800 mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej.

Więcej…

Naturalnie...nad Odrą!

Zapraszamy na dwudniowe święto pn."Naturalnie nad Odrą". Miejsce: Harcerska Góra w Nowej Soli. Będzie taniec, muzyka, zabawa, śpiew i animacje dla dzieci.

Więcej…

Oświadczenie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli

Po wykorzystaniu wszelkich możliwych narzędzi mobilizujących wykonawcę rozbudowy ulic Towarowej i Zjednoczenia w Nowej Soli, Prezydent Miasta Nowa Sól Wadim Tyszkiewicz, podjął 18 maja br. decyzję o odstąpieniu od umowy z firmą na realizację zadania.

Więcej…