Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że od stycznia br. istnieje możliwość korzystania z Karty Dużej Rodziny w wersji elektronicznej (w formie aplikacji na smartfona).

Dzięki takiej formie wizualizacji Karty:


• rodzic będzie mógł posiadać na swoim smartfonie Karty swoich dzieci oraz małżonka;

• aplikacja umożliwi wyszukiwanie partnerów KDR wg kategorii, lokalizacji, frazy;

• funkcja geolokalizacji pozwoli na wyszukiwanie partnerów udzielających zniżek
w okolicy przebywania użytkownika aplikacji a użytkownik aplikacji będzie mógł dodawać partnerów KDR do listy „ulubionych”;

• aplikacja pozwoli także na przekazywanie informacji członkom rodzin wielodzietnych zarówno o aktualnych zniżkach i nowych partnerach jak i konieczności złożenia wniosku przed terminem ważności Karty np. w przypadku dzieci przed 18 r.ż.


Po zamówieniu Karty elektronicznej, w przeciągu kilku minut do członka rodziny wielodzietnej zostaną wysłane dane do logowania. Jeżeli zamówienie dotyczyło obu form Karty (tradycyjnej w formie plastikowej karty i formy elektronicznej), członek rodziny wielodzietnej będzie mógł od razu korzystać z aktywnej Karty elektronicznej – także w czasie, w którym Karta tradycyjna będzie w produkcji.


Składanie wniosków oraz udostępnianie druków dla mieszkańców miasta Nowa Sól - pok. nr 112 Urzędu Miejskiego w Nowej Soli (tel. 68 4590323).


Więcej informacji pod adresem internetowym https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/

 

Zobacz także

Nowosolanki nagrodzone!

Podczas X Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbył się 19 października br. poznaliśmy Liderki Lubuskiego Samorządu - laureatki konkursu Marszałka Województwa Lubuskiego.

Więcej…

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…