Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii i chciałbyś, by wykonane przez Ciebie zdjęcie pojawiło się w nowosolskim kalendarzu na 2019 rok, zgłoś się do akcji „Fotografuję swoje miasto”!

Od kilku lat Urząd Miejski wydaje kalendarz ścienny utrwalający Nową Sól w różnych odsłonach. Kolejną edycję miejskiego kalendarza powierzamy najbaczniejszym obserwatorom naszego miasta, czyli mieszkańcom

i miłośnikom fotografii. Twoje zdjęcie może stać się kartą z kalendarza. Pokaż Nową Sól, codzienność jej mieszkańców, urokliwą architekturę, piękno nadodrzańskiej przyrody lub po prostu to, co Cię zachwyca, w odsłonie czterech pór roku.

Akcja trwa od 18 września do 22 października br. Wypełnij Oświadczenie i dostarcz do Urzędu Miejskiego pok. 107, co najmniej cztery fotografie Nowej Soli wersji elektronicznej. Organizatorem akcji jest Gmina Nowa Sól – Miasto.

Przekazane zdjęcia zobaczyć będzie można kartach nowosolskiego kalendarza na 2019 r. oraz m.in. na stronie internetowej miasta Nowa Sól.

O wynikach powiadomimy Cię telefonicznie.

Szczegóły w Oświadczeniu.

 

Zobacz także

Lokalne samorządy o wsparciu dla szpitala

W poniedziałek 18 lutego Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska spotkała się z włodarzami gmin Powiatu Nowosolskiego.

Więcej…

Miasto wesprze Wspólnoty

Po raz 10 wspólnoty mieszkaniowe składały wnioski o dotację do odnowy zabytkowych budynków.

Więcej…

Znajdź połączenie autobusowe w wygodnej wyszukiwarce

Chcesz szybko sprawdzić jaką linią komunikacji miejskiej dostać się w konkretne miejsce? Skorzystaj z WYSZUKIWARKI POŁĄCZEŃ MPK SUBBUS, dostępnej na stronie www.subbus.nowasol.pl w zakładce "Rozkład jazdy".

Więcej…