Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii i chciałbyś, by wykonane przez Ciebie zdjęcie pojawiło się w nowosolskim kalendarzu na 2019 rok, zgłoś się do akcji „Fotografuję swoje miasto”!

Od kilku lat Urząd Miejski wydaje kalendarz ścienny utrwalający Nową Sól w różnych odsłonach. Kolejną edycję miejskiego kalendarza powierzamy najbaczniejszym obserwatorom naszego miasta, czyli mieszkańcom

i miłośnikom fotografii. Twoje zdjęcie może stać się kartą z kalendarza. Pokaż Nową Sól, codzienność jej mieszkańców, urokliwą architekturę, piękno nadodrzańskiej przyrody lub po prostu to, co Cię zachwyca, w odsłonie czterech pór roku.

Akcja trwa od 18 września do 22 października br. Wypełnij Oświadczenie i dostarcz do Urzędu Miejskiego pok. 107, co najmniej cztery fotografie Nowej Soli wersji elektronicznej. Organizatorem akcji jest Gmina Nowa Sól – Miasto.

Przekazane zdjęcia zobaczyć będzie można kartach nowosolskiego kalendarza na 2019 r. oraz m.in. na stronie internetowej miasta Nowa Sól.

O wynikach powiadomimy Cię telefonicznie.

Szczegóły w Oświadczeniu.

 

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…