Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii i chciałbyś, by wykonane przez Ciebie zdjęcie pojawiło się w nowosolskim kalendarzu na 2019 rok, zgłoś się do akcji „Fotografuję swoje miasto”!

Od kilku lat Urząd Miejski wydaje kalendarz ścienny utrwalający Nową Sól w różnych odsłonach. Kolejną edycję miejskiego kalendarza powierzamy najbaczniejszym obserwatorom naszego miasta, czyli mieszkańcom

i miłośnikom fotografii. Twoje zdjęcie może stać się kartą z kalendarza. Pokaż Nową Sól, codzienność jej mieszkańców, urokliwą architekturę, piękno nadodrzańskiej przyrody lub po prostu to, co Cię zachwyca, w odsłonie czterech pór roku.

Akcja trwa od 18 września do 22 października br. Wypełnij Oświadczenie i dostarcz do Urzędu Miejskiego pok. 107, co najmniej cztery fotografie Nowej Soli wersji elektronicznej. Organizatorem akcji jest Gmina Nowa Sól – Miasto.

Przekazane zdjęcia zobaczyć będzie można kartach nowosolskiego kalendarza na 2019 r. oraz m.in. na stronie internetowej miasta Nowa Sól.

O wynikach powiadomimy Cię telefonicznie.

Szczegóły w Oświadczeniu.

 

Zobacz także

Zwierzę to nie prezent

W dniach od 17 do 26 grudnia Urząd Miejski w  Nowej Soli wstrzymuje adopcję zwierząt w okresie świątecznym.

Więcej…

Kochasz dzieci - nie pal śmieci

To ogólnopolska ekologiczna kampania edukacyjna, którą w Nowej Soli organizują wspólnie: Urząd Miejski, Straż Miejska, Straż Pożarna i Policja.

Więcej…

Umowa na Muzeum Odry podpisana!

Prezydent Wadim Tyszkiewicz podpisał dzisiaj umowę z marszałek województwa lubuskiego Elżbietą Anną Polak na dofinansowanie utworzenia Muzeum Odry mającego promować walory historyczne, kulturowe, przyrodnicze i turystyczne Środkowego Nadodrza.

Więcej…