Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii i chciałbyś, by wykonane przez Ciebie zdjęcie pojawiło się w nowosolskim kalendarzu na 2019 rok, zgłoś się do akcji „Fotografuję swoje miasto”!

Od kilku lat Urząd Miejski wydaje kalendarz ścienny utrwalający Nową Sól w różnych odsłonach. Kolejną edycję miejskiego kalendarza powierzamy najbaczniejszym obserwatorom naszego miasta, czyli mieszkańcom

i miłośnikom fotografii. Twoje zdjęcie może stać się kartą z kalendarza. Pokaż Nową Sól, codzienność jej mieszkańców, urokliwą architekturę, piękno nadodrzańskiej przyrody lub po prostu to, co Cię zachwyca, w odsłonie czterech pór roku.

Akcja trwa od 18 września do 22 października br. Wypełnij Oświadczenie i dostarcz do Urzędu Miejskiego pok. 107, co najmniej cztery fotografie Nowej Soli wersji elektronicznej. Organizatorem akcji jest Gmina Nowa Sól – Miasto.

Przekazane zdjęcia zobaczyć będzie można kartach nowosolskiego kalendarza na 2019 r. oraz m.in. na stronie internetowej miasta Nowa Sól.

O wynikach powiadomimy Cię telefonicznie.

Szczegóły w Oświadczeniu.

 

Zobacz także

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Więcej…

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich placówek.

Więcej…

Jubileusze pracy

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz i wiceprezydent Jacek Milewski, spotkali się z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz jednostek podległych, którzy obchodzą jubileusze pracy.

Więcej…