Już w najbliższą niedzielę – 23 września br. spotykamy się o godz. 10.30 na placu pod Starostwem Powiatowym. A wszystko z okazji X edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu w Powiecie Nowosolskim „Wsiądź na rower”.

Początek rajdu o 11.00, ale wcześniej wszyscy chętni powinni zapisać się na liście. Każdy, kto to zrobi otrzyma drobny upominek i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych rowerowych nagród na zakończenie imprezy. Po nagrodę trzeba zgłosić się osobiście, dlatego warto z nami zostać aż do końca. Przy rejestracji każdy uczestnik otrzyma również talon na jedzenie, który będzie można zrealizować po zakończonym rajdzie na Przystani Kajakowej. W tym roku trasa liczy 20 km. Z okazji jubileuszu imprezy – wykręcimy na dwóch kółkach „dwie dziesiątki” – po jednej na każde koło. Tradycyjnie już na każdego czekają atrakcje i niespodzianki, a na czele rajdu razem ze Starostą Nowosolskim Waldemarem Wrześniakiem pojedzie Zbigniew Spruch – urodzony w Kożuchowie kolarz szosowy, zawodowy wicemistrz świata. Towarzyszyć im będą uczniowie nowosolskich szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy!

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…