Już w najbliższą niedzielę – 23 września br. spotykamy się o godz. 10.30 na placu pod Starostwem Powiatowym. A wszystko z okazji X edycji Europejskiego Dnia bez Samochodu w Powiecie Nowosolskim „Wsiądź na rower”.

Początek rajdu o 11.00, ale wcześniej wszyscy chętni powinni zapisać się na liście. Każdy, kto to zrobi otrzyma drobny upominek i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych rowerowych nagród na zakończenie imprezy. Po nagrodę trzeba zgłosić się osobiście, dlatego warto z nami zostać aż do końca. Przy rejestracji każdy uczestnik otrzyma również talon na jedzenie, który będzie można zrealizować po zakończonym rajdzie na Przystani Kajakowej. W tym roku trasa liczy 20 km. Z okazji jubileuszu imprezy – wykręcimy na dwóch kółkach „dwie dziesiątki” – po jednej na każde koło. Tradycyjnie już na każdego czekają atrakcje i niespodzianki, a na czele rajdu razem ze Starostą Nowosolskim Waldemarem Wrześniakiem pojedzie Zbigniew Spruch – urodzony w Kożuchowie kolarz szosowy, zawodowy wicemistrz świata. Towarzyszyć im będą uczniowie nowosolskich szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy!

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

Lokalne samorządy o wsparciu dla szpitala

W poniedziałek 18 lutego Starosta Nowosolski Iwona Brzozowska spotkała się z włodarzami gmin Powiatu Nowosolskiego.

Więcej…

Miasto wesprze Wspólnoty

Po raz 10 wspólnoty mieszkaniowe składały wnioski o dotację do odnowy zabytkowych budynków.

Więcej…

Znajdź połączenie autobusowe w wygodnej wyszukiwarce

Chcesz szybko sprawdzić jaką linią komunikacji miejskiej dostać się w konkretne miejsce? Skorzystaj z WYSZUKIWARKI POŁĄCZEŃ MPK SUBBUS, dostępnej na stronie www.subbus.nowasol.pl w zakładce "Rozkład jazdy".

Więcej…