Z inicjatywy Rady Miejskiej w Nowej Soli w poniedziałek 24 września odbyło się w Urzędzie Miejskim szycie Kokard Narodowych.

Uczniowie przygotowali kilkaset kokard, które będą rozdawane mieszkańcom podczas licznych imprez związanych z Rokiem 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przewodniczący RM Piotr Szyszko zachęca także mieszkańców do wspólnej inicjatywy szycia kokard. Na miejskiej stronie internetowej znajduje się wzór kokardy - rozetki w barwach biało-czerwonych będąca patriotycznym, narodowym symbolem Polaków.

Zobacz także

Dzień otwarty MZGK

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli zaprasza mieszkańców na dzień otwarty Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Wojska Polskiego w Nowej Soli.

Więcej…

Wybory do EUroparlamentu

O czym warto pamiętać i jakie są najważniejsze nowości dotyczące wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.? Przedstawiamy poradnikowy skrót najczęściej zadawanych pytań dotyczących eurowyborów.

Więcej…

Fundacja nagrodziła już kolejny raz uczniów

W Parku Interior Fundacja Ukryte Talenty związana z firmą Alumetal wręczyła stypendia zdolnym młodym uczniom z nowosolskich szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Więcej…