Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Projekt uchwały jest dostępny do dnia 13 listopada 2018 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 12, pok. 217-218, w godz. od 8:00 do 15:00 oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Miasta pod adresem http://www.nowasol.pl w zakładce aktualności. Uwagi do projektu uchwały można zgłaszać w terminie od 23 października do 27 listopada 2018 roku w następujący sposób:

w formie pisemnej lub ustnie do protokołu, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól;

za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga powinna zawierać imię i nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej oraz adres zamieszkania lub siedziby (wg wzoru formularza zgłoszeniowego).

Zachęcamy również do zapoznania się z „Przewodnikiem po projekcie uchwały”, który przybliży temat uchwały krajobrazowej i problemów reklamowych w mieście.

 

 

Nowa Sól mapa

Formularz

Uchwała krajobrazowa kodeks

Przewodnik Nowa Sól

 

Zobacz także

Ostatnia sesja Rady Miejskiej 2014-2018

To był zaszczyt pracować z państwem – powiedział do radnych na ostatniej, uroczystej sesji Rady Miejskiej prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Nowosolanie dla Niepodległej

11 listopada odbyły się miejskie uroczystości z okajzi 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zgromadziły one tłumy nowosolan, którzy tego dnia oddali hołd wszystkim tym, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.

Więcej…

Stanowisko Rady Miasta i Rady Powiatu

Rada Powiatu Nowosolskiego oraz Rada Miasta Nowej Soli obradujące na uroczystej sesji w dniu 9 listopada 2018 r. z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oddają hołd wszystkim twórcom Niepodległej Polski, jej obrońcom i budowniczym, którzy na przestrzeni minionego stulecia przyczynili się do powstania i istnienia wolnej oraz suwerennej Ojczyzny.

Więcej…