Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Projekt uchwały jest dostępny do dnia 13 listopada 2018 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 12, pok. 217-218, w godz. od 8:00 do 15:00 oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Miasta pod adresem http://www.nowasol.pl w zakładce aktualności. Uwagi do projektu uchwały można zgłaszać w terminie od 23 października do 27 listopada 2018 roku w następujący sposób:

w formie pisemnej lub ustnie do protokołu, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól;

za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga powinna zawierać imię i nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej oraz adres zamieszkania lub siedziby (wg wzoru formularza zgłoszeniowego).

Zachęcamy również do zapoznania się z „Przewodnikiem po projekcie uchwały”, który przybliży temat uchwały krajobrazowej i problemów reklamowych w mieście.

 

 

Nowa Sól mapa

Formularz

Uchwała krajobrazowa kodeks

Przewodnik Nowa Sól

 

Zobacz także

Niegosławice dla nowosolskiego szpitala

We wtorek 19 marca  w Urzędzie Gminy Niegosławice odbyło się połączone posiedzenie komisji Rady Gminy.

Więcej…

Głogów chce wesprzeć nowosolski szpital

Kolejna gmina wspiera nowosolski szpital w kupnie tomografu – podczas środowej konferencji prasowej, prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz zadeklarował, że na najbliższej sesji zwróci się do radnych o zgodę na wsparcie zakupu tego urządzenia ze środków z budżetu Głogowa.

Więcej…

Nowe miejskie koszulki już w sprzedaży

Od czwartku 21 marca rusza sprzedaż nowych koszulek miejskich z wizerunkiem rozsypanej soli i napisem "Nowa Sól".

Więcej…