W dawnej Szkole Podstawowej nr 2 będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Prezydent Wadim Tyszkiewicz podpisał umowę z firmą Łukasik Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim na przebudowę i rozbudowę budynku byłej szkoły podstawowej położonej w Nowej Soli przy ul. Staszica 1 oraz budowę niezbędnej infrastruktury technicznej, miejsc postojowych i zagospodarowanie terenu – w związku ze zmianą funkcji na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

Koszt inwestycji to 4.797.000 zł brutto, a termin jej wykonania do 30 czerwca 2020 r.

Przedmiot umowy obejmuje ponadto przygotowanie podłoża oraz nasadzenia drzew, krzewów i zieleni niskiej

 

Zobacz także

Nowosolskie Sinersio podpisało umowę o wartości 4,3 mln zł

W siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowy Instytut Badawczy została podpisana umowa, na mocy której nowosolska firma która swoją siedzibę ma w Interiorze - Sinersio Polska dostarczy usługi kolokacyjne na potrzeby budowy węzłów sieci w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna” (OSE).

Więcej…

Lubuska Karta Seniora

W związku z podjęciem przez Zarząd Województwa Lubuskiego decyzji o wprowadzeniu na terenie województwa Lubuskiej Karty Seniora, zachęcamy jednostki kultury, sportu i edukacji oraz prywatnych przedsiębiorców funkcjonujących na terenie miasta Nowa Sól do udziału w tym programie i zagaszanie swoich propozycji rabatów i ulg dla Seniorów.

Więcej…

Dzień otwarty MZGK

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli zaprasza mieszkańców na dzień otwarty Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Wojska Polskiego w Nowej Soli.

Więcej…