MZGK zakończył pierwszy etap uzbrajania działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne na południu Nowej Soli ,okolice południowej obwodnicy Miasta.

Teren uzbrojony jest w sieć wodno-kanalizacyjną. Przyłącza pozostałych medii uzgadniane są z poszczególnymi operatorami.  Pierwsze z 27 działek zostały już sprzedane. Wszystkie mają wielkości od 8 do 11 arów. Łącznie pod budownictwo jednorodzinne w tym rejonie UM przygotował 65 działek. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj http://nowasol.pl/index.php/przetargi-nieruchomosci/4342-przetarg-ustny-nieograniczony-na-sprzedaz-nieruchomosci-przeznaczonych-pod-zabudowe-mieszkaniowa-jednorodzinna-obreb-4-i-5-miasta-nowa-sol-3

Zobacz także

Nowosolskie Sinersio podpisało umowę o wartości 4,3 mln zł

W siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowy Instytut Badawczy została podpisana umowa, na mocy której nowosolska firma która swoją siedzibę ma w Interiorze - Sinersio Polska dostarczy usługi kolokacyjne na potrzeby budowy węzłów sieci w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna” (OSE).

Więcej…

Lubuska Karta Seniora

W związku z podjęciem przez Zarząd Województwa Lubuskiego decyzji o wprowadzeniu na terenie województwa Lubuskiej Karty Seniora, zachęcamy jednostki kultury, sportu i edukacji oraz prywatnych przedsiębiorców funkcjonujących na terenie miasta Nowa Sól do udziału w tym programie i zagaszanie swoich propozycji rabatów i ulg dla Seniorów.

Więcej…

Dzień otwarty MZGK

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli zaprasza mieszkańców na dzień otwarty Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Wojska Polskiego w Nowej Soli.

Więcej…