Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S. A. w Nowej Rudzie działając jako Pośrednik Finansowy w ramach podpisanej umowy operacyjnej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (Fundusz Funduszy) wdraża wsparcie finansowe dla mikro i małych przedsiębiorstw z terenu województwa lubuskiego.

Pożyczki przeznaczone są na finansowanie przedsięwzięć, realizowanych na terenie województwa lubuskiego, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego mikro i małych przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności. Przeznaczone są w szczególności dla przedsiębiorstw będących w fazie start-up oraz tych, które zamierzają zwiększyć liczbę miejsc pracy, m.in. poprzez inwestycje związane z:

·      wdrażaniem nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych;

·      wprowadzaniem nowych i ulepszonych produktów i usług;

·      zakupem maszyn, sprzętu produkcyjnego, w tym umożliwiających wdrażanie innowacji;

·      finansowaniem rozszerzenia i dywersyfikacji ich działalności;

·       finansowaniem podstawowej działalności przedsiębiorstwa lub realizacji nowych projektów (zgodnie z wytycznymi KE w tym zakresie);

Warunki pożyczek udzielanych przez Fundusz Pożyczkowy Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie:

1. Max. kwota pożyczki do 500 000 zł

2. Okres spłaty pożyczki- do 60 miesięcy

3. Karencja w spłacie- max. 6 miesięcy

4. Prowizja od udzielonej kwoty - 0 %

5. Oprocentowanie minimalne w skali roku już od 0,935 % (stopa referencyjna),

6. Pożyczki udzielane są po ustanowieniu zabezpieczeń standardowo stosowanych przez Fundusz.

Wnioskodawca może złożyć wniosek o pożyczkę w siedzibie ARR „AGROREG” S.A., w Punkcie Informacyjnym (Park Naukowo – Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego Sp. z o.o. Nowy Kisielin – Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra) bądź za pośrednictwem strony internetowej. Wniosek rozpatrywany jest w terminie do 30 dni roboczych licząc od daty otrzymania przez Fundusz kompletu załączników. Złożenie i ocena wniosku są bezpłatne. Szczegóły na stronie: www.pozyczki-lubuskie.pl

W sprawach szczegółowych uzgodnień związanych z Małą Pożyczką Rozwojową w województwie lubuskim, osobą kontaktową jest Specjalista ds. usług finansowo-doradczych Agnieszka Panna tel.: 074 872 70 48; e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że przypadku zainteresowania  ofertą Funduszu istnieje możliwość przesłania do Państwa materiałów informacyjno-promocyjnych.

 

Zobacz także

Głogów chce wesprzeć nowosolski szpital

Kolejna gmina wspiera nowosolski szpital w kupnie tomografu – podczas środowej konferencji prasowej, prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz zadeklarował, że na najbliższej sesji zwróci się do radnych o zgodę na wsparcie zakupu tego urządzenia ze środków z budżetu Głogowa.

Więcej…

Nowe miejskie koszulki już w sprzedaży

Od czwartku 21 marca rusza sprzedaż nowych koszulek miejskich z wizerunkiem rozsypanej soli i napisem "Nowa Sól".

Więcej…

Nowa Piątka-spotkanie w Nowej Soli

Lubuski Urząd Wojewódzki organizuje spotkanie z mieszkańcami nt. programu rządowego "Nowa Piątka". Spotkanie odbędzie się 22 marca 2019 r. w godz. 10:00 - 12:00 na Placu Floriana w Nowej Soli.

Więcej…