Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S. A. w Nowej Rudzie działając jako Pośrednik Finansowy w ramach podpisanej umowy operacyjnej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (Fundusz Funduszy) wdraża wsparcie finansowe dla mikro i małych przedsiębiorstw z terenu województwa lubuskiego.

Pożyczki przeznaczone są na finansowanie przedsięwzięć, realizowanych na terenie województwa lubuskiego, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego mikro i małych przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności. Przeznaczone są w szczególności dla przedsiębiorstw będących w fazie start-up oraz tych, które zamierzają zwiększyć liczbę miejsc pracy, m.in. poprzez inwestycje związane z:

·      wdrażaniem nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych;

·      wprowadzaniem nowych i ulepszonych produktów i usług;

·      zakupem maszyn, sprzętu produkcyjnego, w tym umożliwiających wdrażanie innowacji;

·      finansowaniem rozszerzenia i dywersyfikacji ich działalności;

·       finansowaniem podstawowej działalności przedsiębiorstwa lub realizacji nowych projektów (zgodnie z wytycznymi KE w tym zakresie);

Warunki pożyczek udzielanych przez Fundusz Pożyczkowy Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie:

1. Max. kwota pożyczki do 500 000 zł

2. Okres spłaty pożyczki- do 60 miesięcy

3. Karencja w spłacie- max. 6 miesięcy

4. Prowizja od udzielonej kwoty - 0 %

5. Oprocentowanie minimalne w skali roku już od 0,935 % (stopa referencyjna),

6. Pożyczki udzielane są po ustanowieniu zabezpieczeń standardowo stosowanych przez Fundusz.

Wnioskodawca może złożyć wniosek o pożyczkę w siedzibie ARR „AGROREG” S.A., w Punkcie Informacyjnym (Park Naukowo – Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego Sp. z o.o. Nowy Kisielin – Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra) bądź za pośrednictwem strony internetowej. Wniosek rozpatrywany jest w terminie do 30 dni roboczych licząc od daty otrzymania przez Fundusz kompletu załączników. Złożenie i ocena wniosku są bezpłatne. Szczegóły na stronie: www.pozyczki-lubuskie.pl

W sprawach szczegółowych uzgodnień związanych z Małą Pożyczką Rozwojową w województwie lubuskim, osobą kontaktową jest Specjalista ds. usług finansowo-doradczych Agnieszka Panna tel.: 074 872 70 48; e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że przypadku zainteresowania  ofertą Funduszu istnieje możliwość przesłania do Państwa materiałów informacyjno-promocyjnych.

 

Zobacz także

Nowosolskie Sinersio podpisało umowę o wartości 4,3 mln zł

W siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowy Instytut Badawczy została podpisana umowa, na mocy której nowosolska firma która swoją siedzibę ma w Interiorze - Sinersio Polska dostarczy usługi kolokacyjne na potrzeby budowy węzłów sieci w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna” (OSE).

Więcej…

Lubuska Karta Seniora

W związku z podjęciem przez Zarząd Województwa Lubuskiego decyzji o wprowadzeniu na terenie województwa Lubuskiej Karty Seniora, zachęcamy jednostki kultury, sportu i edukacji oraz prywatnych przedsiębiorców funkcjonujących na terenie miasta Nowa Sól do udziału w tym programie i zagaszanie swoich propozycji rabatów i ulg dla Seniorów.

Więcej…

Dzień otwarty MZGK

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli zaprasza mieszkańców na dzień otwarty Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Wojska Polskiego w Nowej Soli.

Więcej…