Od piątku ruszyła wielka społeczna zbiórka na dofinansowanie zakupu tomografu dla nowosolskiego szpitala powiatowego.

Powstał Komitet Społeczny "Razem dla tomografu" i pojawili się pierwsi ludzie dobrej woli. Komitet społeczny tworzą: Marcin Kula, Jarosław Intek, Andrzej Staroszczuk, Monika Ostrowska oraz Małgorzata Karimow. Pieniądze można wpłacać:

Konto bankowe: 49 96730007 0030 0302 0688 0001

Portal zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/sws8mx

W najbliższych dniach komitet rozszerzy formę kwesty o puszki, rozstawione w stałych punktach naszego powiatu. Puszki będą oznaczone znakiem graficznym komitetu.

Zobacz także

Terminus dla Tomografu

Sztuka dla zdrowia i życia! Nowosolski TERMINUS gra w sobotę 25 maja jeden z weselszych spektakli, a wpływy z biletów przekaże na tomograf dla szpitala w Nowej Soli.

Więcej…

Nowosolskie Sinersio podpisało umowę o wartości 4,3 mln zł

W siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowy Instytut Badawczy została podpisana umowa, na mocy której nowosolska firma która swoją siedzibę ma w Interiorze - Sinersio Polska dostarczy usługi kolokacyjne na potrzeby budowy węzłów sieci w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Ogólnopolska Sieć Edukacyjna” (OSE).

Więcej…

Półmaraton Solan

Nowosolski MOSiR informuje, że w sobotę 25 maja 2019 r., organizuje bieg uliczny Półmaraton Solan. Od godziny 15.00 do 20.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Więcej…