We wtorek 19 marca  w Urzędzie Gminy Niegosławice odbyło się połączone posiedzenie komisji Rady Gminy.

W pracach komisji oprócz radnych Gminy, Wójta Jana Kosińskiego, zastępcy Wójta i Skarbnika Gminy uczestniczyli zaproszeni goście Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz i Starosta Powiatu Nowosolskiego Iwona Brzozowska. Temat spotkania dotyczył zakupu tomografu komputerowego dla Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli.

Na najbliższej sesji Rady Gminy Niegosławice, która odbędzie się 26 marca 2019 r. Radni Gminy będą procedować projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej w wysokości 20.000,00 zł na zakup tomografu komputerowego dla Wsz SP ZOZ w Nowej Soli.

żródło: www.niegoslawice.pl

 

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…