Startujemy z nowym konkursem pt. „Czy jesteśmy EUropejczykami? Nowa Sól już 15 lat w UE”.

Zainspirowały Cię zmiany jakie zaszły w Nowej Soli w ciągu ostatnich 15 lat? Nakręć film będący zbiorem opinii mieszkańców na ten temat i wygraj zestaw klocków LEGO o wartości 1800 zł! Na prace czekamy do 22 kwietnia. 2019r.

15 minut filmu na 15 lat w UE
1. maja 2019 r. będziemy obchodzić 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji ogłaszamy konkurs pt. „Czy jesteśmy EUropejczykami? Nowa Sól już 15 lat w UE”. Prace konkursowe w formie filmu powinny zawierać z jednej strony opinie, przeżycia i doświadczenia, a z drugiej oczekiwania na przyszłość w UE mieszkańców Nowej Soli. Co dla Nowosolan oznacza rozwój ich miasta w ostatnich latach? Czym są dla nich zmiany, które zaszły w ich otoczeniu?  Jak wpłynęło to na ich życie i codzienność? To tylko jedne z wielu pytań, jakie możemy zadać dziś mieszkańcom Nowej Soli.

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody!
Zwycięzca konkursu zaprezentuje swój film podczas planowanej imprezy okolicznościowej z okazji 15-lecia Polski w UE w Nowosolskim Domu Kultury. Nagrodą główną dla laureata-zwycięzcy będzie zestaw zdalnie sterowanych klocków LEGO MINDSTORMS EV3 – wyjątkowa seria, która łączy markowe klocki Lego z czujnikami elektronicznymi, serwomechanizmami i komputerową jednostką centralną pozwalającą między innymi  na konstruowanie robotów i układów automatyki oraz na ich odpowiednie oprogramowywanie.  Ten sam zestaw LEGO dostępny jest na co dzień w naszym Parku Fizyki, a z ich pomocą przeprowadzane są ciekawe lekcje eksperckie. Nasz konkurs to niecodzienna szansa posiadania go na wyłączność. W konkursie zostanie wyłonionych również  3 pozostałych laureatów, którzy zostaną nagrodzeni pakietem nowosolskich  materiałów promocyjnych.


Na zgłoszenia czekamy do dnia 22. kwietnia 2019r.
Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu 

wypełnij załącznik

Zapraszamy do udziału!

 

Zobacz także

Czerwcowa sesja RM

W czwartek 27 czerwca o godzinie 10.00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli.

Więcej…

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…