Startujemy z nowym konkursem pt. „Czy jesteśmy EUropejczykami? Nowa Sól już 15 lat w UE”.

Zainspirowały Cię zmiany jakie zaszły w Nowej Soli w ciągu ostatnich 15 lat? Nakręć film będący zbiorem opinii mieszkańców na ten temat i wygraj zestaw klocków LEGO o wartości 1800 zł! Na prace czekamy do 22 kwietnia. 2019r.

15 minut filmu na 15 lat w UE
1. maja 2019 r. będziemy obchodzić 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji ogłaszamy konkurs pt. „Czy jesteśmy EUropejczykami? Nowa Sól już 15 lat w UE”. Prace konkursowe w formie filmu powinny zawierać z jednej strony opinie, przeżycia i doświadczenia, a z drugiej oczekiwania na przyszłość w UE mieszkańców Nowej Soli. Co dla Nowosolan oznacza rozwój ich miasta w ostatnich latach? Czym są dla nich zmiany, które zaszły w ich otoczeniu?  Jak wpłynęło to na ich życie i codzienność? To tylko jedne z wielu pytań, jakie możemy zadać dziś mieszkańcom Nowej Soli.

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody!
Zwycięzca konkursu zaprezentuje swój film podczas planowanej imprezy okolicznościowej z okazji 15-lecia Polski w UE w Nowosolskim Domu Kultury. Nagrodą główną dla laureata-zwycięzcy będzie zestaw zdalnie sterowanych klocków LEGO MINDSTORMS EV3 – wyjątkowa seria, która łączy markowe klocki Lego z czujnikami elektronicznymi, serwomechanizmami i komputerową jednostką centralną pozwalającą między innymi  na konstruowanie robotów i układów automatyki oraz na ich odpowiednie oprogramowywanie.  Ten sam zestaw LEGO dostępny jest na co dzień w naszym Parku Fizyki, a z ich pomocą przeprowadzane są ciekawe lekcje eksperckie. Nasz konkurs to niecodzienna szansa posiadania go na wyłączność. W konkursie zostanie wyłonionych również  3 pozostałych laureatów, którzy zostaną nagrodzeni pakietem nowosolskich  materiałów promocyjnych.


Na zgłoszenia czekamy do dnia 22. kwietnia 2019r.
Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu 

wypełnij załącznik

Zapraszamy do udziału!

 

Zobacz także

Wielkanoc z WTZ

Warsztaty Terapii Zajęciowej jak co roku zaprosiły swoich przyjaciół na śniadanie wielkanocne. Wśród tego szacownego grona, kolejny już raz znalazł się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Będą opryski przeciwko kleszczom

W najbliższych dniach powinny rozpocząć się opryski przeciw kleszczom. Obejmą one tereny nadodrzańskie.

Więcej…

Egzamin ósmoklasisty rozpoczęty

W sześciu nowosolskich miejskich podstawówkach rozpoczął się w poniedziałek 15 kwietnia egzamin klas ósmych. Pisze go 328 uczniów.

Więcej…