Od poniedziałku 23 września Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli znajduje się w budynku Środowiskowego Hufca Pracy przy ul. Staszica 1A w Nowej Soli (przy wiadukcie).

W najbliższym czasie mogą wystąpić trudności z połączeniami telefonicznymi na numery stacjonarne. Centrum uruchomiło numery tymczasowe.

O przeprowadzce PCPR w Nowej Soli starostwo informuje już od kilku tygodni. Plan związany ze zmianą adresu udało się zrealizować w 100 procentach. Od poniedziałku 23 września Centrum pracuje już w nowej siedzibie. Biura znajdują się na parterze budynku ŚHP przy ul. Staszica 1A.

Jak poinformowała dyrekcja PCPR, z przyczyn niezależnych w najbliższym czasie mogą wystąpić problemy z połączeniami na numery stacjonarne. Pracownicy ośrodka będą dostępni pod numerami komórkowymi:

   - Sprawy opiekuńczo-wychowawcze – koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej 660 046 874
   - Rodziny zastępcze, psycholog, pedagog – 660 046 958
   - Rehabilitacja społeczna i inne – 692 827 334

źródło: Powiat Nowosolski

 

Zobacz także

Melaco produkuje stacje do dezynfekcji

Nowosolskie firmy odpowiadają na potrzeby rynku – firma Melaco, producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz stworzyła punkt do dezynfekcji rąk.

Więcej…

Komunikat Starosty Nowosolskiego

Starosta Nowosolski informuje, że od 25 maja br. nastąpi stopniowe przywrócenie bezpośredniej obsługi w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego. 

Więcej…

Pieluchy dla maluchów ze żłobka

W czwartek 21 maja do nowosolskiego żłobka dotarł transport 1000 sztuk pieluch dla najmłodszych dzieci.

Więcej…