Nowosolski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął we wtorek 1 października nowy rok akademicki. W uroczystości inaugurującej, uczestniczył m.in. prezydent Wadim Tyszkiewicz oraz starosta nowosolska Iwona Brzozowska.

Wasza działalność z powodzeniem wpisuje się w proces kształcenia i aktywizacji mieszkańców Nowej Soli. Życzę dobrego roku, aktywności oraz dobrej działalności służącej Waszym studentom oraz społeczności lokalnej - mówil prezydent Tyszkiewicz, który na ręce Ludmiły Rudziakowicz przekazał najnowsze wysawnictwo Muzeum Miejskiego: "Nowa Sól dzieje miasta". W tym roku jeszcze, NUTW oferuje osobom w jesieni życia pełną aktywność nie tylko fizyczną. Seniorzy będą uczyć się angielskiego, wyruszą na grzyby i święto pieczonego ziemniaka, będą brać udział w gimnastyce korekcyjnej.Plan zajęć znajdziesz TUTAJ

Działność NUTW jest dofinansowany przez Urząd Miejski w Nowej Soli. Życzymy zdrowia i pełnego nowych wyzwań roku!

Zobacz także

Melaco produkuje stacje do dezynfekcji

Nowosolskie firmy odpowiadają na potrzeby rynku – firma Melaco, producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz stworzyła punkt do dezynfekcji rąk.

Więcej…

Komunikat Starosty Nowosolskiego

Starosta Nowosolski informuje, że od 25 maja br. nastąpi stopniowe przywrócenie bezpośredniej obsługi w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego. 

Więcej…

Pieluchy dla maluchów ze żłobka

W czwartek 21 maja do nowosolskiego żłobka dotarł transport 1000 sztuk pieluch dla najmłodszych dzieci.

Więcej…