Spotkajmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy, aby:- porozmawiać o zdrowiu psychicznym, mieć wiedzę, gdzie można uzyskać pomoc będąc w kryzysie zdrowia psychicznego, poznać osoby, które nie boją się mówić o zdrowiu psychicznym, poznać miejsce, które służy osobom doświadczającym zaburzeń psychicznych.

Czekamy na osoby, którym ciężko wyjść z izolacji, ze względu na swoje doświadczenie choroby psychicznej czują się lekceważone, dyskryminowane, samotne...

Czekamy też na osoby, które nie wiedzą jak pomóc osobie będącej w kryzysie choroby psychicznej, nie wiedzą gdzie szukać tej pomocy, nie mają odwagi mówić o chorobie osoby bliskiej w swoim środowisku ...

Obiecujemy spędzić ten czas w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku, będą też gry stolikowe oraz mini wystawa naszych prac.

Gdzie?

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Muzealna 46 (Park Odra)

Kiedy?

10 października 2019 r. (czwartek), w godzinach 10 - 17

Z A P R A S Z A M Y

 

Zobacz także

List do byłych prezydentów i przewodniczących RM

Rocznica 30-lecia samorządu terytorialnego jest okazją do wspomnień i podziękowań. W środę 27 maja prezydent Jacek Milewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Petreczko podpisali listy z podziękowaniami do byłych prezydentów Nowej Soli oraz przewodniczących Rady Miejskiej.

Więcej…

30 lat samorządu

27 maja mija 30 lat polskiego samorządu - tego dnia odbyły się pierwsze wolne wybory samorządowe.

Więcej…

Stacja do dezynfekcji dłoni dla MOPS

Wiceprezydent ds. społecznych Natalia Walewska-Wojciechowska, przekazała na ręce dyrektor nowosolskiego MOPS Grażyny Wlazły, stację do dezynfekcji dłoni, którą Miasto otrzymało od firmy Melaco.

Więcej…