We wtorek 29 października Gabriela Juncewicz oraz Aleksandra Kawszyn z komórki rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii nowosolskiego Urzędu Miejskiego, uczestniczyły wraz z nowosolskimi policjantami w akcji Trzeźwy Poranek.

Funkcjonariusze policji badali trzeźwość kierowców, natomiast panie z urzędu zajmujące się profilaktyką kolportowały materiały profilaktyczno - edukacyjne w ramach kampanii "Przeciw pijanym kierowcom" oraz informator dla kierowców. Kolejne zadanie w ramach kampanii "Przeciw pijanym kierowcom" zaliczamy do udanych. Wszyscy skontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Podziękowania dla Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli za współpracę.

 

Zobacz także

3 przypadki koronawirusa w Nowej Soli

W przedszkolu nr 5 przy ulicy Krętej zostały wykryte 3 zakażenia koronawirusem. W związku z tym przedszkole zostało zamknięte, a dzieci, rodzice oraz personel został skierowany na kwarantannę.

Więcej…

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag

Nowosolskie Stowarzyszenie Nasza Polska 2015 z siedzibą w Nowej Soli (67-100) przy ul. Piłsudskiego 59/4 (KRS 0000599929), złożyło dnia 06.07.2020 r., w trybie  art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. 2020 r., poz. 1057 ze zm.) ofertę dotyczącą realizacji zadania publicznego pn. 100 lecie Bitwy Warszawskiej.

Więcej…

Konkurs: 9 miesięcy pełnych miłości

Dział profilaktyki i promocji zdrowia w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Nowej Soli do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości”.

Więcej…