Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza wszystkich mieszkańców oraz fanów Bocci do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w Turnieju, który rozegrany zostanie w najbliższy wtorek, 26 listopada 2019 r.

Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na godz. 9:00. W tegorocznym turnieju wezmą udział drużyny z zaprzyjaźnionych ośrodków a także swoich sił spróbuje drużyna Radnych Miejskich, która zmierzy się z zawodnikami wytypowanymi z grających drużyn.
Podczas Turnieju, oprócz sportowych emocji oferujemy słodki poczęstunek.  
Turniej ma na celu:
•    propagowanie aktywności fizycznej wśród osób niepełnosprawnych,
•    integrację środowisk zrzeszających osoby niepełnosprawne,
•    integrację społeczności lokalnej,
•    upowszechnianie wiedzy na temat zdrowia psychicznego.
ZAPRASZAMY!

Zobacz także

Rozpoczęła się przebudowa przy cmentarzu

Rozpoczęła się przebudowa i jednocześnie zmiana układu komunikacyjnego w rejonie wejścia na cmentarz przy ulicy Wandy w Nowej Soli. Zakres prac obejmuje: rozbiórkę konstrukcji nawierzchni chodników i miejsc postojowych, rozbiórkę krawężników i obrzeży betonowych, przebudowę/remont konstrukcji jezdni celem dowiązania wysokościowego projektowanych miejsc postojowych oraz budowę nowych i przebudowę istniejących ciągów pieszych z betonowej kostki brukowej.

Więcej…

Kolejny rok pomagamy usuwać azbest

W Nowej Soli zakończono realizację zadania "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowa Sól- Miasto – edycja 2019". Projekt miał na celu wsparcie finansowe właścicieli nieruchomości, na których terenie zlokalizowane są budynki zabudowane materiałami zawierającymi azbest, zgodnie z założeniami „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nowa Sól - Miasto na lata 2015-2032.”

Więcej…

Trwa wyburzenie wieży

W sobotę 30 listopada rozpoczęły się wyburzenia wieży na terenie byłej fabryki nici Odra - to kontynuacja wielkiego projektu rewitalizacji tego terenu. Zarządu Województwa Lubuskiego przyznał w 2016 roku Miastu dofinansowanie 13.5 miliona na projekt „Re Odra aktywizacja społeczna i gospodarcza terenów pofabrycznych w Nowej Soli”.

Więcej…