Informacja dla Par, które w 2020 roku obchodzą jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego: Szanowni Państwo, w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.

W związku z tym uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania udziału w Jubileuszu oraz wyrażenia zgody na wystąpienie do Wojewody Lubuskiego z inicjatywą o odznaczenie Medalem z Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W tym celu proszę o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65 w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2020 roku.

Zobacz także

List do byłych prezydentów i przewodniczących RM

Rocznica 30-lecia samorządu terytorialnego jest okazją do wspomnień i podziękowań. W środę 27 maja prezydent Jacek Milewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Petreczko podpisali listy z podziękowaniami do byłych prezydentów Nowej Soli oraz przewodniczących Rady Miejskiej.

Więcej…

30 lat samorządu

27 maja mija 30 lat polskiego samorządu - tego dnia odbyły się pierwsze wolne wybory samorządowe.

Więcej…

Stacja do dezynfekcji dłoni dla MOPS

Wiceprezydent ds. społecznych Natalia Walewska-Wojciechowska, przekazała na ręce dyrektor nowosolskiego MOPS Grażyny Wlazły, stację do dezynfekcji dłoni, którą Miasto otrzymało od firmy Melaco.

Więcej…