W związku z trwającym w kraju zagrożeniem epidemicznym i przybywającymi z każdym dniem nowymi zachorowaniami na koronawirusa Szpital w Nowej Soli prosi mieszkańców o wsparcie.

Każda maseczka, fartuch czy rękawice są dzisiaj na wagę złota. Personel medyczny potrzebuje większej ilości ubrań ochronnych, czepków, gogli ochronnych, ochraniaczy na buty oraz środków do dezynfekcji.
Zabezpieczenie personelu medycznego jest dzisiaj priorytetem, tylko wtedy będzie nas miał kto leczyć. Dlatego chcąc sprostać tej trudnej sytuacji i być w gotowości do niesienia pomocy mieszkańcom regionu Szpital w Nowej Soli prosi o wsparcie i pomoc finansową. W tym celu Szpital uruchomił specjalny rachunek bankowy na który można wpłacać pieniądze z przeznaczeniem na środki ochronne. Każda wpłacona złotówka to kolejna maseczka, fartuch, rękawice dla pracowników naszego Szpitala.

Osoby, które chcą pomóc proszone są o dokonywanie wpłat na dedykowany w tym celu rachunek bankowy
nr: 91 1160 2202 0000 0001 4320 0751 - z dopiskiem DAROWIZNA.

 

Zobacz także

Otwarcia ofert w zamówieniach publicznych

W związku z ograniczeniami w  funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego, otwarcia ofert w ramach prowadzonych postępowań o udzielenia zamówienia publicznego są transmitowane on-line.

Więcej…

TELEPORADY - 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych teleporad w Stowarzyszeniu Relacja, z których może skorzystać każda osoba poszukująca szeroko rozumianego wsparcia.

Więcej…

Koronawirus - działania Straży Miejskiej

W związku z ogłoszeniem epidemii na obszarze Polski, nowosolska Straż Miejska w pierwszej kolejności realizuje powierzone zadania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa  –  mają one nadany priorytet i są realizowane z pełnym zaangażowaniem posiadanych sił i środków.

Więcej…