W związku z trwającym w kraju zagrożeniem epidemicznym i przybywającymi z każdym dniem nowymi zachorowaniami na koronawirusa Szpital w Nowej Soli prosi mieszkańców o wsparcie.

Każda maseczka, fartuch czy rękawice są dzisiaj na wagę złota. Personel medyczny potrzebuje większej ilości ubrań ochronnych, czepków, gogli ochronnych, ochraniaczy na buty oraz środków do dezynfekcji.
Zabezpieczenie personelu medycznego jest dzisiaj priorytetem, tylko wtedy będzie nas miał kto leczyć. Dlatego chcąc sprostać tej trudnej sytuacji i być w gotowości do niesienia pomocy mieszkańcom regionu Szpital w Nowej Soli prosi o wsparcie i pomoc finansową. W tym celu Szpital uruchomił specjalny rachunek bankowy na który można wpłacać pieniądze z przeznaczeniem na środki ochronne. Każda wpłacona złotówka to kolejna maseczka, fartuch, rękawice dla pracowników naszego Szpitala.

Osoby, które chcą pomóc proszone są o dokonywanie wpłat na dedykowany w tym celu rachunek bankowy
nr: 91 1160 2202 0000 0001 4320 0751 - z dopiskiem DAROWIZNA.

 

Zobacz także

Darmowe przejazdy autobusami 22 września

We wtorek 22 września Nowa Sól dołącza do Europejskiego Dnia bez Samochodu. Przejazdy Subbusem na wszystkich liniach będą darmowe.

Więcej…

17 września - Nowa Sól pamięta!

17 września obchodzimy dwie ważne dla naszego kraju daty. Tego dnia w roku 1939 doszło do napaści Rosji Sowieckiej na Polskę.

Więcej…

Rozpoczął się remont elewacji dworca PKP w Nowej Soli

Ostatnim elementem remontu dworca, który jest siedzibą Centrum Obsługi Pasażerów oraz Straży Miejskiej, jest remont elewacji budynku. 

Więcej…