Trwają ostatnie prace przy inwestycji pn. „Budowa  pętli do zawracania wraz z przyległymi miejscami postojowymi oraz budowa placu plenerowego na potrzeby organizacji imprez masowych przy alei Wolności”.

Pierwszy etap obejmował  wykonanie budowy pętli do zawracania wraz z przyległymi miejscami postojowymi dla autobusów, wykonanie odwodnienia drogowego, montaż wiaty przystankowej.  Drugi etap inwestycji obejmował budowę miejsc  postojowych oraz budowę placu plenerowego. To bardzo wyczekiwana inwestycja - umiejscowiony nieopodal Nadodrzański Park Rekreacyjny z Parkiem Krasnala czy choćby Parkiem Fizyki, jest chętnie odwiedzany nie tylko przez mieszkańców Nowej Soli, ale w dużym stopniu przez mieszkańców naszego powiatu, województwa i regionu. Będzie rówież służył dla organizacji imprez masowych jak na przykład Święta Solan. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że już niedługo teren ten zostanie oddany do użytku. 

Zobacz także

Otwarcia ofert w zamówieniach publicznych

W związku z ograniczeniami w  funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego, otwarcia ofert w ramach prowadzonych postępowań o udzielenia zamówienia publicznego są transmitowane on-line.

Więcej…

TELEPORADY - 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych teleporad w Stowarzyszeniu Relacja, z których może skorzystać każda osoba poszukująca szeroko rozumianego wsparcia.

Więcej…

Koronawirus - działania Straży Miejskiej

W związku z ogłoszeniem epidemii na obszarze Polski, nowosolska Straż Miejska w pierwszej kolejności realizuje powierzone zadania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa  –  mają one nadany priorytet i są realizowane z pełnym zaangażowaniem posiadanych sił i środków.

Więcej…