Dział profilaktyki i promocji zdrowia w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Nowej Soli do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości”.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisie „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”.
Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Zdobywczyni I miejsca wygra sesję zdjęciową wraz z wizażem, II miejsca sesję zdjęciową, III miejsca zniżka 50% na sesję zdjęciową. Kobiety będą mogły same zdecydować czy chcą sesję ciążową, noworodkową czy też rodzinną, ważne jedynie aby wykorzystać wygraną w terminie do 20 grudnia 2020r.
Makijaż zapewni nam Medlen Make Up & Lashes – Magdalena Śliwińska a zdjęcia zrobi Aneta Pater Photography.
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.nowasol.pl oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Piłsudskiego 12, 67-100 Nowa Sól, Pokój 118, który następnie należy dostarczyć za pomocą skanu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres siedziby Urzędu Miejskiego. Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG należy wysłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłoszenia przesyłać można od 15 lipca do 15 sierpnia 2020r. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki w dniu 30 sierpnia 2020r. w Parku Krasnala w Nowej Soli.
Konkurs jest realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Ciąża bez alkoholu” i ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Formularz

Regulamin

Link do wydarzenia na Facebooku

Zobacz także

Budowa ul. Słonecznikowej zakończona

Zakończyła się budowa ulicy Słonecznikowej na Starym Żabnie – wykonano jezdnię o szerokości 5,00 m i długości ok. 691 m wraz z chodnikami o szerokości 2 m.

Więcej…

Informacja o wynikach naboru w MZdOP

 INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYCH
W MIEJSKIM ZESPOLE DO OBSŁUGI PRZEDSZKOLI W NOWEJ SOLI.

Więcej…

Zapraszamy na spacer po Nowej Soli

Przewodnicy Lubuscy zapraszają na bezpłatny spacer po Nowej Soli podczas którego uczestnicy będą poznawać ciekawe obiekty w mieście.

Więcej…