INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYCH
W MIEJSKIM ZESPOLE DO OBSŁUGI PRZEDSZKOLI W NOWEJ SOLI.

 

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYCH w Miejskim Zespole do Obsługi Przedszkoli w Nowej Soli została wybrana Pani Joanna Kornobis - Kolec, zamieszkała w Nowej Soli.

Uzasadnienie dokonanego wyboru :

Pani Joanna Kornobis – Kolec spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada odpowiednie wykształcenie i wymagane kwalifikacje do zajmowanego stanowiska. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą merytoryczną w zakresie określonym w ogłoszeniu. Komisja Rekrutacyjna wysoko oceniła komunikatywność i predyspozycje kandydatki, rokujące sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

 

Nowa Sól,07.08.2020r.

Alina Podlewska
Kierownik MZdOP

 

Zobacz także

Darmowe przejazdy autobusami 22 września

We wtorek 22 września Nowa Sól dołącza do Europejskiego Dnia bez Samochodu. Przejazdy Subbusem na wszystkich liniach będą darmowe.

Więcej…

17 września - Nowa Sól pamięta!

17 września obchodzimy dwie ważne dla naszego kraju daty. Tego dnia w roku 1939 doszło do napaści Rosji Sowieckiej na Polskę.

Więcej…

Rozpoczął się remont elewacji dworca PKP w Nowej Soli

Ostatnim elementem remontu dworca, który jest siedzibą Centrum Obsługi Pasażerów oraz Straży Miejskiej, jest remont elewacji budynku. 

Więcej…