W środę 11 października o godzinie 16.00 w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie wszystkich chętnych do włączenia się w pracę komitetu obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Już w tę sobotę 14 października w calym mieście odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Co można wystawić przy zasieku/przed domem?

W związku z tym, że w sobotę 7paźzdziernika planujemy otwarcie Bike Trialsów - ścieżek rowerowych, chcemy by to wydarzenie było jak najciekawsze - Stowaryzsyenie PARK wymyślio swoistą 'rowerową olimpiadę' - BIKE OLYMPIC GAMES 2017

Po czwartkowej wichurze wciąż nie działają telefony stacjonarne  w Urzędzie Miasta.

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli informuje, że mimo trudnych warunków atmosferycznych i przerw w dostawie prądu nie została wstrzymana dostawa wody przez Spółkę do swoich odbiorców.

Zobacz także:

Wszystkich Świętych - ważne informacje

Od 31 października do 2 listopada w naszym mieście zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego przy ulicy Wandy.

Więcej…

Głosujmy na nowosolską bibliotekę!

Liczymy bardzo na Wasze głosy! Dzięki nim na półki Biblusia może trafić góra książek!
Więcej…

Straż Miejska tymczasowo w innej siedzibie

Od 4 września Komenda Straży Miejskiej w Nowej Soli została przeniesiona do budynku gimnazjum nr 3, mieszczącego się przy ulicy Kasprowicza 8. Przez najbliższych kilkanaście miesięcy parter budyku dworca PKP będzie remontowany.
TELEFONY DYŻURUJĄCE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZ. 7.00-22.00
(68) 475 77 80, 795 528 354