W poniedziałek, 27 listopada o godzinie 17.00 w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się otwarte spotkanie Wadima Tyszkiewicza, prezydenta Nowej Soli z mieszkańcami naszego Miasta.

 

Znamy już pierwszych artystów, których będziemy mieli okazję obejrzeć w Nowej Soli.

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystości obchodów 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada(sobota) o godz. 16.00 w Nowej Soli, przed Pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę.

 

W najbliższą sobotę (11.11) siatkarze Astry rozegrają kolejny mecz ligowy. W hali przy ul. Botanicznej w Nowej Soli nasza drużyna podejmować będzie Bielawiankę Bester Bielawa.

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem podczas najbliższego weekendu.

Zobacz także:

Opera nowojorska na żywo w NDK

W sezonie artystycznym 2017/18 Nowosolski Dom Kultury przystąpił do transmisji oper z Metropolitan Opera w Nowym Jorku.
Więcej…

Galowy Koncert Sylwestrowy

SYLWESTER Z FILHARMONIKAMI BERLIŃSKIMI I JOYCE DIDONATO. Transmisja LIVE w ramach cyklu „The Berliner Philharmoniker Live in Cinemas” w NDK w wieczór sylwestrowy.
Więcej…

100-lecie Niepodległości

Komitet organizacyjny obchodów 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz licznie zgromadzeni przedstawiciele lokalnych grup społecznych wybrali znak graficzny, którym Nowa Sól będzie posługiwała się podczas jubileuszowego roku.

Więcej…