„A siódmego dnia Pan Nasz, stworzyciel wszystkiego, strudzony swoim dziełem wypoczywał. I zdarzyło się, że Pan Nasz przysnął i kiedy spał, melodia mu wpadła przez ucho do głowy i wyjść nie chciała, póki Pan Nasz jej nie nazwie.

Przypominamy o wykładzie prof. Bogdana Trochy z UZ, który odbędzie się w najbliższy piątek o 18:00 w Galerii pod Tekstem. Temat: " Niepokojące wizje. Przyszłość człowieka i jego świata w literaturze fantastycznej"

We wtorek (12.02) w Nowej Soli rozegrano turniej mini koszykówki dziewcząt (roczniki 2006 i młodsi) w ramach Igrzysk Dzieci.

Zawody wygrały uczennice SP 2 Kożuchów uzyskując awans do turnieju rejonowego.

We wtorek 12 marca o godzinie 19.00 w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny wspierający akcję zbiórki pieniędzy na tomograf dla nowosolskiego szpitala.

Niestety, Biblioteka nie ma wpływu na brak powiadomień e-mailem o zbliżającym się terminie zwrotu książek.

Zobacz także:

Twój czas-nasza przestrzeń

YOUR TIME – OUR SPACE” - ,,Twój Czas - Nasza Przestrzeń”: to europejski konkurs do którego Nowa Sól zaprasza artystów, twórców, pasjonatów sztuki STREET ARTu.

Więcej…

Nowy dowód osobisty od 4 marca

Od 4 marca wszystkie urzędy miasta i gminy będą przyjmować wnioski o wydanie nowego e- dowodu osobistego. Jeśli Twój dowód jest aktualny, nie musisz go wymieniać.

Więcej…

Rekrutacja kandydatów do publicznych przedszkoli w Nowej Soli na rok szkolny 2019/2020

1 marca 2019r. rozpoczynają się zapisy kandydatów do nowosolskich publicznych przedszkoli.

Więcej…