W czwartek 22 czerwca w Galerii pod Tekstem górski wieczór. Podpowiemy, co warto czytać, zabierzemy Was na wycieczkę po lodowcu w Karakorum, pokażemy też film ,,K2. Dotknąć nieba".

 

Jak zawsze świetne koncerty, dużo dobrej zabawy i mnóstwo sportu - oto jakie będzie Święto Solan 2017.

Zapraszamy serdecznie na imprezę  organizowaną wspólnie z MOSiR z okazji 70-lecia ODLEWNIAKA.

Podczas Święta Solan odbędzie się plener malarski z firmą Model pn. Baśniowy Las. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli ma zaszczyt zaprosić na „ X Jubileuszowe Regaty Smoczych Łodzi- Nowa Sól 2017”. Regaty zostały dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Euroregionu Sprewa – Nysa – Bóbr.

Zobacz także:

Dziękujemy!

Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz organizatorzy Święta Solan 2017 składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Nowej Soli za bezpieczną, wspólną zabawę!

Więcej…

Wakacje w Mieście 2017

Wakacje w Mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych i artystycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej…

Zaplanuj z nami wakacje w Biblusiu

Proponujemy cykl imprez ,,Ciekawe dlaczego?” i ,,W co się bawią dzieci na całym świecie?” Oprócz tego warsztaty przyrodniczo-historyczne. A na koniec festyn zdrowotny i kiermasz książek.

Więcej…