12 czerwca nastąpiła awaria Systemu Rejestrów Państwowych, który jest nadzorowany przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Od czwartku 7 czerwca do niedzieli 10 czerwca będziemy bawić się podczas Święta Solan. Serdecznie zapraszamy na plac plenerowy nad Odrą 8-10 czerwca. Do zobaczenia!

Urząd Miejski Nowa Sól informuje, że w związku z odbywającym się w dniu 26 maja br. Półmaratonem Solan im. Romana Terlikowskiego, w godzinach od 1200 do 1800 mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej.

 

W związku z inwentaryzacją zbiorów w dniach od 4 do 15 czerwca Oddział dla Dzieci będzie nieczynny. Czytelnicy, którym data oddania wypożyczonych w Biblusiu zbiorów bibliotecznych przypada w tych dniach, będą mieli przesunięty termin zwrotu na 16 czerwca

 

W piątek, 1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Krasnala na 2 Festiwal Krasnala.

Zobacz także:

Cepeliada 2018

Zapraszamy na Cepeliadę. Już 16 czerwca na Placu Floriana odbędzie się wielka rodzinna impreza pn. Cepeliada. Potrwa dwa dni. Impreza odbywa się pod patronatem prezydenta Nowej Soli Wadima Tyszkiewicza.

Więcej…

Wolne miejsca w klasach pierwszych

Prezydent Miasta Nowej Soli informuje, że są jeszcze wolne miejsca w klasach pierwszych na rok szkolny 2018/2019 w Szkołach Podstawowych: Nr 2, Nr 3, Nr 5, Nr 6, Nr 8.

Więcej…

100-lecie Niepodległości

Komitet organizacyjny obchodów 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz licznie zgromadzeni przedstawiciele lokalnych grup społecznych wybrali znak graficzny, którym Nowa Sól będzie posługiwała się podczas jubileuszowego roku.

Więcej…