Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz organizatorzy Święta Solan 2017 składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Nowej Soli za bezpieczną, wspólną zabawę!

Dziękujemy sponsorom, uczniom i opiekunom biorącym udział w Korowodzie Solan, sekretarzowi miasta i pracownikom Urzędu Miejskiego, dyrektorowi i pracownikom Nowosolskiego Domu Kultury, dyrektorowi i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie i organizację Święta Solan, komendantowi i funkcjonariuszom Straży Miejskiej , Policji i Straży Pożarnej za zabezpieczenie imprez, ratownikom WOPR za czuwanie nad bezpieczeństwem na Odrze. Swoje podziękowania kierujemy również pracownikom firmy Model, Andrzejowi Deli -prezesowi Ligi Obrony Kraju w Nowej Soli, uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II, ekipie Parku Linowego SolPark.

Szczególne podziękowania za organizację Mszy Św. w intencji Miasta i Mieszkańców

ks. kan. Janowi Trutemu – proboszczowi parafii pw. św. Michała Archanioła,

ks. kan. Jerzemu Frąckowiakowi – proboszczowi parafii pw. WNMP,

o. Kazimierzowi Golcowi – proboszczowi parafii pw. św. Antoniego,

ks. Waldemarowi Kostrzewskiemu, ks. Adamowi Roguskiemu

młodzieży z Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza za przygotowanie oprawy Mszy Św.,

Panu Jackowi Garbowiczowi wraz ze scholą parafii pw. św. Michała Archanioła za przygotowanie muzycznej oprawy Mszy Św. ,

Pocztom sztandarowym nowosolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, Starostwu Powiatowemu w Nowej Soli orazCechowi Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowej Soli.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także:

Wszystkich Świętych - ważne informacje

Od 31 października do 2 listopada w naszym mieście zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego przy ulicy Wandy.

Więcej…

Głosujmy na nowosolską bibliotekę!

Liczymy bardzo na Wasze głosy! Dzięki nim na półki Biblusia może trafić góra książek!
Więcej…

Straż Miejska tymczasowo w innej siedzibie

Od 4 września Komenda Straży Miejskiej w Nowej Soli została przeniesiona do budynku gimnazjum nr 3, mieszczącego się przy ulicy Kasprowicza 8. Przez najbliższych kilkanaście miesięcy parter budyku dworca PKP będzie remontowany.
TELEFONY DYŻURUJĄCE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZ. 7.00-22.00
(68) 475 77 80, 795 528 354