Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz organizatorzy Święta Solan 2017 składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Nowej Soli za bezpieczną, wspólną zabawę!

Dziękujemy sponsorom, uczniom i opiekunom biorącym udział w Korowodzie Solan, sekretarzowi miasta i pracownikom Urzędu Miejskiego, dyrektorowi i pracownikom Nowosolskiego Domu Kultury, dyrektorowi i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie i organizację Święta Solan, komendantowi i funkcjonariuszom Straży Miejskiej , Policji i Straży Pożarnej za zabezpieczenie imprez, ratownikom WOPR za czuwanie nad bezpieczeństwem na Odrze. Swoje podziękowania kierujemy również pracownikom firmy Model, Andrzejowi Deli -prezesowi Ligi Obrony Kraju w Nowej Soli, uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II, ekipie Parku Linowego SolPark.

Szczególne podziękowania za organizację Mszy Św. w intencji Miasta i Mieszkańców

ks. kan. Janowi Trutemu – proboszczowi parafii pw. św. Michała Archanioła,

ks. kan. Jerzemu Frąckowiakowi – proboszczowi parafii pw. WNMP,

o. Kazimierzowi Golcowi – proboszczowi parafii pw. św. Antoniego,

ks. Waldemarowi Kostrzewskiemu, ks. Adamowi Roguskiemu

młodzieży z Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza za przygotowanie oprawy Mszy Św.,

Panu Jackowi Garbowiczowi wraz ze scholą parafii pw. św. Michała Archanioła za przygotowanie muzycznej oprawy Mszy Św. ,

Pocztom sztandarowym nowosolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, Starostwu Powiatowemu w Nowej Soli orazCechowi Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowej Soli.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także:

Podatki, opłaty lokalne i druki

Przygotowaliśmy dla Państwa kompendium wiedzy o podatkach i opłatach lokalnych wysokość stawek, potrzebne formularze które można wydrukować i wypełnić w domu, a także informacje o numerze konta na które należy  wpłacać podatki na rok 2018.

Więcej…

Wygrajmy pieniądze na cele charytatywne!

Nowa Sól bierze udział w plebiscycie na Świetlną Stolicę Polski. Pomóż nam wygrać 10 tysięcy złotych na cele charytatywne.

Więcej…

Opera nowojorska na żywo w NDK

W sezonie artystycznym 2017/18 Nowosolski Dom Kultury przystąpił do transmisji oper z Metropolitan Opera w Nowym Jorku.
Więcej…