Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz oraz organizatorzy Święta Solan 2017 składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Nowej Soli za bezpieczną, wspólną zabawę!

Dziękujemy sponsorom, uczniom i opiekunom biorącym udział w Korowodzie Solan, sekretarzowi miasta i pracownikom Urzędu Miejskiego, dyrektorowi i pracownikom Nowosolskiego Domu Kultury, dyrektorowi i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie i organizację Święta Solan, komendantowi i funkcjonariuszom Straży Miejskiej , Policji i Straży Pożarnej za zabezpieczenie imprez, ratownikom WOPR za czuwanie nad bezpieczeństwem na Odrze. Swoje podziękowania kierujemy również pracownikom firmy Model, Andrzejowi Deli -prezesowi Ligi Obrony Kraju w Nowej Soli, uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II, ekipie Parku Linowego SolPark.

Szczególne podziękowania za organizację Mszy Św. w intencji Miasta i Mieszkańców

ks. kan. Janowi Trutemu – proboszczowi parafii pw. św. Michała Archanioła,

ks. kan. Jerzemu Frąckowiakowi – proboszczowi parafii pw. WNMP,

o. Kazimierzowi Golcowi – proboszczowi parafii pw. św. Antoniego,

ks. Waldemarowi Kostrzewskiemu, ks. Adamowi Roguskiemu

młodzieży z Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza za przygotowanie oprawy Mszy Św.,

Panu Jackowi Garbowiczowi wraz ze scholą parafii pw. św. Michała Archanioła za przygotowanie muzycznej oprawy Mszy Św. ,

Pocztom sztandarowym nowosolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, Starostwu Powiatowemu w Nowej Soli orazCechowi Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowej Soli.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz także:

9 Solanin Film Festiwal

SOLANIN FILM FESTIWAL to offowy festiwal filmowy, który wyrósł z pasji, zaangażowania i wiary w moc kina. Solanin to przede wszystkim niezależne produkcje oraz ciekawe filmy polskie, europejskie i światowe.

Więcej…

Ustawa dekomunizacyjna

W wyniku ustawy dekomunizacyjnej, samorząd jest zobligowany do zmiany nazw ulic propagujących system totalitarny. Gmina Nowa Sol Miasto otrzymała od Instytutu Pamięci Narodowej oficjalne pismo, wskazując do zmiany 4 nazwy ulic w naszym mieście.

Więcej…

Wakacje w Mieście 2017

Wakacje w Mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych i artystycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej…