W wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października, zwyciężył Wadim Tyszkiewicz, uzyskując ok. 79% poparcia. 

Szanowni Państwo, drodzy Nowosolanie, bardzo dziękuję za zaufanie, jakim mnie po raz kolejny obdarzyliście. Dziękuję wszystkim, którzy spełnili swój obywatelski, patriotyczny obowiązek i wzięli udział w głosowaniu.
Dziękuję przede wszystkim tym, którzy oddali na mnie i na moją drużynę głos. Dziękuję wszystkim moim sympatykom, w Polsce i za granicą, którzy trzymali za mnie kciuki, nie mogąc wziąć w Nowej Soli udziału w wyborach.
Zapewniam też tych, którzy nie oddali na mnie głosu, że będę starał się godnie reprezentować wszystkich Nowosolan przez kolejne lata, bez względu na poglądy polityczne i preferencje wyborcze mieszkańców naszego miasta.
Będę, jak do tej pory, przede wszystkim samorządowym rzemieślnikiem, menadżerem działającym na rzecz i w interesie wszystkich mieszkańców miasta.
Wynik wyborów na prezydenta miasta na poziomie ok. 79% jest dzięki Wam jednoznaczny. Bardzo się z tego wyniku cieszę i bardzo, bardzo dziękuję.
Mam świadomość tego, że mój wynik jest o 8% gorszy, niż w poprzednich wyborach, mimo tego, że Nowa Sól przez te lata zrobiła ogromny krok do przodu w swoim rozwoju.
Wiem, że dzisiaj w kraju są bardzo mocno rozhuśtane emocje polityczne, że często ludzie głosują przeciwko czemuś i komuś, a nie za czymś i za kimś.
Moi kontrkandydaci nie przedstawili żadnego racjonalnego i realnego programu, a jednak zdobyli zaufanie sporej części mieszkańców Nowej Soli. To też jest dla mnie wyraźny sygnał i mobilizacja do tego, żeby dotrzeć z moim programem i argumentami do tej części lokalnej społeczności.
Ja, jak i radni z mojego komitetu wyborczego oraz moi współpracownicy chcemy przede wszystkim skupić się na pracy dla miasta. Każdy z nas ma różne poglądy polityczne, od lewa do prawa. W samorządzie jednak „polityczność” schodzi na marginalny plan. Tu się liczy praca i współpraca na rzecz naszej małej ojczyzny. I taką pracę, zaangażowanie i poświęcenie obiecuję w imieniu własnym oraz wszystkich radnych miejskich i powiatowych, z naszego bezpartyjnego Komitetu Wyborczego Wyborców Wadim Tyszkiewicz.
Pozdrawiam
Wadim Tyszkiewicz

 

Zobacz także:

Dzień Dawcy Szpiku

W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego.

Więcej…

Rock dla Niepodległej

Liceum Ogólnokształcące imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli zaprasza w czwartek 15 listopada na koncert Rock dla Niepodległej.

Więcej…

Wadim Tyszkiewicz prezydentem Nowej Soli

W wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października, zwyciężył Wadim Tyszkiewicz, uzyskując ok. 79% poparcia. 

Więcej…